Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kompjuterë (komplet) Të gjitha në Durrës

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Kompjuterë (komplet),ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 19:17 Lap Top/Notebook , Durrës

Laptop HP i5 4/128 SSD GJENDJE 10/10

17 550 LEK Çmimi me zbritje

Dje 00:15 Kompjutera desktop , Durrës

PC-Kompjuter OKAZION

45 EUR Çmimi me zbritje

25 Mar 19:14 Lap Top/Notebook , Durrës

Okazion

250 EUR

25 Mar 12:31 Kompjutera desktop , Durrës

Gaming pc + monitor 240hz

950 EUR

12 Mar 15:42 Lap Top/Notebook , Durrës

laptop okazion

11 000 LEK

10 Mar 19:39 Lap Top/Notebook , Durrës

Toshiba satellite

11 000 LEK

10 Mar 19:39 Lap Top/Notebook , Durrës

hp pavilion 11 notebook

13 000 LEK

08 Mar 13:57 Kompjutera desktop , Durrës

okazion set-e pc

100 EUR

05 Mar 21:03 Lap Top/Notebook , Durrës

shitet

300 LEK

04 Mar 13:09 Kompjutera desktop , Durrës

Pc Dell set i kompletum

80 LEK

02 Mar 20:59 Lap Top/Notebook , Durrës

Laptop hp 840 g3

200 EUR

02 Mar 20:59 Lap Top/Notebook , Durrës

Dell latitude 6430

160 EUR

02 Mar 20:56 Lap Top/Notebook , Durrës

Laptop Hp 820 g3

200 EUR

28 Shk 08:24 Lap Top/Notebook , Durrës

Laptop Toshiba Pc

25 LEK Çmimi me zbritje

24 Shk 01:46 Lap Top/Notebook , Durrës

MacBook Air 2017 si i ri

399 EUR Çmimi me zbritje

21 Shk 08:49 Kompjutera desktop , Durrës

GEFORCE RTX 3060 Kart Grafike.

70 000 LEK Çmimi me zbritje

19 Shk 13:46 Lap Top/Notebook , Durrës

Shitet laptop

750 LEK

15 Shk 07:44 Lap Top/Notebook , Durrës

Shitet 500Gb Laptop

25 000 LEK Çmimi me zbritje

12 Shk 21:40 Lap Top/Notebook , Durrës

Gjendje perfekte

600 EUR

11 Shk 20:22 Lap Top/Notebook , Durrës

Laptop

170 EUR

06 Shk 01:34 Kompjutera desktop , Durrës

Server Hp pro liant Ml 10v2

700 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kompjuterë (komplet) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione