Jepet Garzionere me qera afer Bulevardit teri

Jepet me qera nga: Arjan 13 Gush 21:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi i qirasë:

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 35 m2
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Elektricitet
Komuna: Tiranë
Prsh leshoj nje hyrje me Qera hyrja perbehet nga nje dhome e madhe Tualet Guzhine dhe ndodhet ne katin e dyte eshte e kompletuar ndodhet ne rrugen Jordan Misja
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim