Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kerkoj shtepi me qera në Tiranë - Gjeni shtepi me qera tirane te lira!

Jeni duke kerkoj shpi me qera tirane? Duke kërkuar në merr jep shtepi me qera do të gjeni të listuara mijëra njoftime në zona të ndryshme të Tiranës si Astir, Laprak, Komuna e Parisit, Qyteti Studenti etj.


Përse të zgjidhni Merrjep për të gjetur shtëpinë tuaj të ardhshme në Tiranë? Ne ofrojmë një platformë të lehtë për përdorim dhe të plotësisht të përditësuar me listime të reja shtëpish me qera. Mund të filtroni rezultatet sipas preferencave tuaja, duke përfshirë zonën e dëshiruar të qytetit, numrin e dhomave, madhësinë dhe çmimin dhe të gjeni shtepi me qera tirane 200 mije leke.


Në Merrjep, gjeni shpija me qera tirane të cilat përmbushin nevojat dhe preferencat tuaja. Mund të zbuloni apartamente të bukura në qendër të qytetit me akses të lehtë nëpër restorante, kafene dhe atraksione kryesore.

Dje 12:25
Linku:
Shtëpi , Tiranë

jepet me qera kati par

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70

Sot 21:48 Shtëpi , Tiranë

Kati 2 me qera - 25000L (SHKOZE )

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 20:47 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera 2+1 500 euro rr.5 maj

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 100
Sot 20:36 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera 1+1 350€ pallat ne astir

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60
Sot 20:09 Shtëpi , Tiranë

Jepet 2+1 me qira, vendparikm i siguruar, prane Porta e Gjel

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Sot 18:55 Shtëpi , Tiranë

Shtepi me Qera

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60
Sot 18:55 Shtëpi , Tiranë

Shtepi per student me qera 150 mij lek dhoma

150 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 100
Sot 18:40 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera 170 mije leke

170 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 18:31 Shtëpi , Tiranë

Jepet shtepi me qera e mobiluar

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sot 17:34 Shtëpi , Tiranë

Shtepi me qera

370 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Sot 17:00 Shtëpi , Tiranë

��OKAZION��JAP SHTËPI ME QERA ��500 MIJË LEKË ��

500 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 130
Sot 16:03 Shtëpi , Tiranë

Qera Apartament 1+1Kodra e Diellit 2

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Sot 15:17 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Tiranë

QERA ��Stadiumi Dinamo, prane Restorant Ujvara

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 14:57 Shtëpi , Tiranë

Jepet Garzoniere me qera tek restorant durresi

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
Sot 13:34 Shtëpi , Tiranë

apartament me qira 1+1

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 12:26 Shtëpi , Tiranë

QERA, VILE, LONG HILL REZIDENCE !

3 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Online
Sot 11:55 Shtëpi , Tiranë

Apartament 1+1 tek Ish Hipoteka me qera

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 11:40 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera , shitet ose nderrohet

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Sot 11:25 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qira aoartament 3+1+2

1 400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sot 10:43 Shtëpi , Tiranë

Jepet Me Qera Vile Luksoze Prane Rruges Se Arbrit

1 800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Sot 09:52 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Tiranë

Apartament me Qera 2+1 , Liqeni i Thate, Rruga Peti

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 09:34 Shtëpi , Tiranë

Qera, Apartament 2+1+2, Rezidenca Touch of the Sun, Sauk, Ti

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 140
Sot 09:34 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Tiranë

Apartament me Qera 1+1 , Rruga E Dibres

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 23:01 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera hyrja 1+1 . Rr: Shefqet Kuka afer Kinostudios

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Dje 21:53 Shtëpi , Tiranë

Kerkoj nje vajze per ndarje qeraje.

Numri i dhomave: 2
Dje 21:34 Shtëpi , Tiranë

Shtepi me qera ne Kamez.

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Dje 21:24 Shtëpi , Tiranë

Ndarje qiraje

167 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Dje 20:44 Shtëpi , Tiranë

Jepet shtëpi dhe garazh me qera, Istitut.

Numri i dhomave: 2
Dje 18:02 Shtëpi , Tiranë

Shtepi me Qera ne “Don Bosko”

50 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 170
Dje 16:41 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera gazionere apartament pazari ri qender

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Dje 16:33 Shtëpi , Tiranë

JEPET ME QIRA ZYRE / APARTAMENT 2+1+2 " BULEVARDI ZOGU I P

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Dje 12:25 Shtëpi , Tiranë

jepet me qera kati par

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Dje 09:47 Shtëpi , Tiranë

JEPET SHTEPI PRIVATE ME QIRA TEK MYSLYM SHYRI !!

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Dje 08:00 Shtëpi , Tiranë

Jepet shtepi me qera ne Kamez.

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
23 Sht 22:15 Shtëpi , Tiranë

Shtepi me qera 1+1

150 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
23 Sht 22:12 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera shtepi 1+1

150 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
23 Sht 21:43 Shtëpi , Tiranë

Qera, Shtepi 3 Kateshe+ Papafingo, Domje, 1000eu/muaj

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 8
23 Sht 19:39 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera

1 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
23 Sht 15:31 Shtëpi , Tiranë

Jepet shtepi me qera

400 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
23 Sht 09:56 Shtëpi , Tiranë

Magazine Me qera 120m2 me qepen kati -1

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 120
23 Sht 09:54 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera shtepia 2+1 ne kinostudio 370lek

Numri i dhomave: 3
23 Sht 00:58 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera , tek Xhamlliku, 1+1, kati i 3 i nje shtepie

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
22 Sht 23:00 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera 2 kate vile 450 euro siri kodra

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
22 Sht 21:16 Shtëpi , Tiranë

Jepet garzoniere me qera rruga Don Bosko

160 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 20
22 Sht 19:28 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qira shtepi private ne Kamez George Bush

320 LEK / muaj

Numri i dhomave: 6
22 Sht 18:42 Shtëpi , Tiranë

Jepet

22 Sht 17:05 Shtëpi , Tiranë

JEPET ME QERA 1+1 E MOBILUAR

27 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
22 Sht 16:33 Shtëpi , Tiranë

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1+POST PARKIMI,UNAZA E RE

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
22 Sht 13:44 Shtëpi , Tiranë

Qera Ditore /Mujore Apartament 1+1 Qenda Kristal Center

50 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
22 Sht 12:19 Shtëpi , Tiranë

Qera Shtepi Private,Shkoze,Tirane.

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140

Do të zhvendoseni në Tiranë? Po kërkoni të gjeni shtëpinë perfekte për ju dhe familjen tuaj? Mos u shqetesoni në merrjep do të gjeni njoftime shtepi me qera tirana të listuara sipas preferencave tuaja. Mjafton që ju të vendosni filtrat e ofruara si: numri i dhomave, sipërfaqja dhe çmimi.


Gjeni shtëpi me qera për familjen tuaj në Tiranë


Nësë ju dëshironi të jetoni në qytetin e Tiranës së bashku me familjen tuaj dhe nuk dini se si të kërkoni shikoni merr jep shtepi me qera dhe gjeni shtëpinë perfekte. Ju keshillojmë të shikoni për shtepi me qera laprake, don bosko shtepi me qera ku çmimet janë më të arsyeshme dhe të përballueshme për familjet e reja.


Sipas buxhetit tuaj por gjithashtu dhe nevojave që ka familja juaj ju mund të zgjidhni dhe zona te tjera si kopshti botanik shtepi me qera. Kjo zone eshte e njohur për shkak të afersisë që ka me parkun e Liqenit Artificial të Tiranës.


Nëse kërkesa juaj është të jeni në qendër të qytetit dhe të keni të gjitha kushtet moderne, apartamentet janë zgjidhja e duhur për ju. Nëse kërkesa juaj është të jeni në zonat më të qeta të qytetit dhe të keni shtëpi me hapësira të gjera dhe kopshte private, atëherë merrni në shqyrtim shtepi private me qera tirane.


Me studime në Tiranë? Gjeni shtepi me qera qyteti studenti


Nëse do të vini me studime në kryeqytet do t’ju sugjeronim të kontrollonit për shtëpi me qera në zonat afër universiteteve si shpi me qera tirane në don bosko, astir shtepi me qera, laprake, qyteti studenti.


Duke bërë një kërkim do të gjeni shtepi me qera njoftimet e fundit ne MerrJep.al.


Jeni në Tiranë për disa ditë?


Nësë keni në plan të qëndroni në Tiranë për disa ditë ju këshillojmë të shikoni listimet tona përshtepi ditore tirane në zona si shtepi me qera ditore don bosko, qender, kopeshti botanik. Mjafton të shkruani në kutin e kërkimit: kerkoj shtepi me qera tirane.Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione