Publikuar: Gush 30 2023 09:16

Apartamente pushimesh me qera.

EUR

/ ditë
Publikuar: Gush 30 09:16
Shikime: 1
Parkim privat falas.

Shumë restorante, bare, dyqane dhe më shumë fare pranë.

Dhomat janë të pajisura me kuzhinën e tyre, tualet dhe ballkon si dhe një tualet.

Të gjitha kostot shtesë janë të përfshira në çmim, p.sh. carcaf të freskët, enë kuzhine dhe materiale banjoje.

Wi-Fi me shpejtësi të lartë disponohet në të gjitha dhomat.

15 euro nata shator-qershor
20 euro nata korrik-gusht

Na kontaktoni për më shumë detaje:
+355 69 539 3861
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione