Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Dhoma Me qera në Durrës

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Dhoma,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Me qera | Dhoma | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

03 Dhj 08:01 Dhoma , Durrës

Jepet me qera

25 LEK / ditë

02 Dhj 17:36 Dhoma , Durrës

Jepet gazonjere me qera afer kryqit kuq

170 LEK / muaj

21 Nën 17:52 Dhoma , Durrës

Dhoma me qera

130 LEK / muaj

13 Nën 17:39 Dhoma , Durrës

Dhoma me qera per student

150 EUR / muaj

07 Nën 07:11 Dhoma , Durrës

jepen me qera dhoma ne qender te Durresit

8 500 LEK / muaj

03 Nën 14:52 Dhoma , Durrës

Vizito Korcen, e qendroni me super cmim

14 Tet 15:13 Dhoma , Durrës

Apartament me qera / AC

4 500 LEK / ditë

12 Tet 14:54 Dhoma , Durrës

Domani me qera

10 000 LEK / muaj

04 Sht 09:34 Dhoma , Durrës

JEPET GARZONIERE ME QIRA NE GOLEM!

130 EUR / muaj

30 Gush 09:16 Dhoma , Durrës

Apartamente pushimesh me qera.

15 EUR / ditë

30 Gush 09:16 Dhoma , Durrës

Apartamente pushimesh me qera.

15 EUR / ditë

30 Gush 08:46 Dhoma , Durrës

Apartamente pushimesh me qera.

15 EUR / ditë

30 Gush 08:45 Dhoma , Durrës

Apartamente pushimesh me qera.

15 EUR / ditë

29 Gush 18:56 Dhoma , Durrës

Dhoma pushimesh me qera

15 EUR / ditë

29 Gush 18:51 Dhoma , Durrës

Apartamente pushimesh me qera

15 EUR / ditë

29 Gush 00:03 Dhoma , Durrës

Dhoma me qera Golem 1+1 25€ nata

25 EUR / ditë

27 Gush 11:01 Dhoma , Durrës

Dhoma me Qera Golem

22 EUR / ditë

25 Gush 22:32 Dhoma , Durrës

Dhoma me qera per studente

17 Gush 12:49 Dhoma , Durrës

dhoma me qera ditore ose javore

15 EUR / ditë

17 Gush 01:12 Dhoma , Durrës

Jepet me qera

17 Gush 00:59 Dhoma , Durrës

Jepet me qera

14 Gush 22:07 Dhoma , Durrës

Jepet me qera

14 Gush 22:04 Dhoma , Durrës

Jepet me qera apartament ne durres

13 Gush 16:17 Dhoma , Durrës

Jepet me qera dhomë+kuzhinë

12 Gush 18:13 Dhoma , Durrës

Jepen me qera

12 Gush 15:31 Dhoma , Durrës

Dhome + kuzhinë

50 EUR / muaj

11 Gush 21:39 Dhoma , Durrës

Apartamente pushimesh me qera.

20 EUR / ditë

11 Gush 21:39 Dhoma , Durrës

Apartamente pushimesh me qera.

20 EUR / ditë

11 Gush 17:52 Dhoma , Durrës

Jepet me qera

11 Gush 17:49 Dhoma , Durrës

Jepen dhoma me qera durres

06 Gush 20:38 Dhoma , Durrës

garsoniere te Shkembi kavajes

30 LEK / ditë

02 Gush 11:46 Dhoma , Durrës

Jepen dhoma me qera

15 EUR / ditë

01 Gush 12:51 Dhoma , Durrës

Gasoniere me qera

20 EUR / ditë

30 Korr 12:01 Dhoma , Durrës

Dhoma

20 EUR / ditë

28 Korr 13:12 Dhoma , Durrës

Dhoma me qera Golem 2500 leke nata

2 700 LEK / ditë

26 Korr 09:07 Dhoma , Durrës

Dhoma me qera

20 EUR / ditë

22 Korr 14:36 Dhoma , Durrës

Dhoma

200 LEK / ditë

21 Korr 19:15 Dhoma , Durrës

Dhoma plazhi

20 Korr 21:19 Dhoma , Durrës

Dhoma me qera per plazh

20 EUR / ditë

20 Korr 08:13 Dhoma , Durrës

Dhoma me qera

20 EUR / ditë

19 Korr 12:35 Dhoma , Durrës

banes plazhi garsoniere 40 m2

10 Korr 19:19 Dhoma , Durrës

Jepet Biznes me qera

04 Korr 12:03 Dhoma , Durrës

Apartamente me qira Durres/Shkembi Kavajes

30 EUR / ditë

26 Qer 19:41 Dhoma , Durrës

Dhoma me qera

5 000 LEK / muaj

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Dhoma në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Me qera | Dhoma | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione