Publikuar: Korr 15 2018 02:28

SAMSUNG GALAXY J7 PRO 2017

EUR

Publikuar: Korr 15 02:28
Shikime: 8
Samsung Galaxy J7 Pro 2017
celulari eshte vec 2 muaj i perdorur, ne gjendje shume te mire pa asnje shenj gervishtese me dy karta 16 gb i pajisur me kutin dhe aseksoret origjinale
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
8
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0692126559

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione