Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Samsung Të gjitha në Tiranë

Galaxy A01 , 17
Galaxy A02 , 11
Galaxy A03 , 12
Galaxy A10 , 59
Galaxy A11 , 14
Galaxy A12 , 30
Galaxy A13 , 16
Galaxy A14 , 13
Galaxy A20 , 36
Galaxy A3 , 131
Galaxy A30 , 24
Galaxy A31 , 13
Galaxy A32 , 13
Galaxy A40 , 27
Galaxy A41 , 12
Galaxy A5 , 245
Galaxy A50 , 101
Galaxy A51 , 67
Galaxy A52 , 22
Galaxy A53 , 10
Galaxy A54 , 11
Galaxy A6 , 42
Galaxy A7 , 77
Galaxy A70 , 45
Galaxy A71 , 32
Galaxy A72 , 14
Galaxy A8 , 44
Galaxy A80 , 15
Galaxy A9 , 14
Galaxy C5 , 15
Galaxy C7 , 5
Galaxy E7 , 10
Galaxy J1 , 74
Galaxy J2 , 38
Galaxy J3 , 227
Galaxy J4 , 19
Galaxy J4+ , 12
Galaxy J5 , 356
Galaxy J6 , 56
Galaxy J6+ , 57
Galaxy J7 , 161
Galaxy J8 , 23
Galaxy M10 , 18
Galaxy M20 , 11
Galaxy M30 , 10
Galaxy M32 , 12
Galaxy S10 , 116
Galaxy S10+ , 139
Galaxy S2 , 15
Galaxy S20 , 23
Galaxy S21 , 35
Galaxy S22 , 15
Galaxy s23 , 24
Galaxy S3 , 224
Galaxy S4 , 604
Galaxy S5 , 609
Galaxy S6 , 467
Galaxy S7 , 285
Galaxy S8 , 414
Galaxy S9 , 176
Galaxy S9+ , 168
Model tjeter , 330
S10plus , 1
S20 , 1
Z Flip 4 , 3

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Samsung | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 21:29 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S20  ·  Tiranë

Samsung S20 12/128

150 EUR

Sot 21:17 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S22 Ultra  ·  Tiranë

Huawei MatePad Pro 6/128GB

25 000 LEK

Online
Sot 21:15 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S23 Ultra  ·  Tiranë

Samsung Galaxy S23 Ultra 512GB

65 000 LEK Çmimi me zbritje

Online
Sot 20:57 Dyqan Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A51  ·  Tiranë

SAMSUNG A51 128/4 ��EDI PHONES ��

12 900 LEK

Shitësit të Besuar
Sot 20:57 Dyqan Telefona celular  ·  Samsung  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

SAMSUNG B315 I RI NE KUTI ��EDI PHONES ��

3 500 LEK

Shitësit të Besuar
Sot 20:57 Dyqan Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A04s  ·  Tiranë

SAMSUNG A04S 32/3 (NEW)��EDI PHONES ��

12 500 LEK

Shitësit të Besuar
Sot 20:57 Dyqan Telefona celular  ·  Samsung  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

SAMSUNG A05 64GB 4GBRAM ��EDI PHONES ��

13 000 LEK

Shitësit të Besuar
Sot 20:57 Dyqan Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A14  ·  Tiranë

SAMSUNG A14 64 /4 ��EDI PHONES ��

14 000 LEK

Shitësit të Besuar
Sot 20:57 Dyqan Telefona celular  ·  Samsung  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

SAMSUNG A05S 128/6 ��EDI PHONES ��

16 000 LEK

Shitësit të Besuar
Sot 20:56 Dyqan Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S22  ·  Tiranë

SAMSUNG S22 128/8 ��EDI PHONES ��

320 EUR Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
Sot 20:27 Dyqan Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy M21  ·  Tiranë

Samsung Galaxy M21

9 000 LEK

Online Shitësit të Besuar
Sot 20:24 Dyqan Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A13  ·  Tiranë

Samsung Galaxy A13

9 000 LEK

Online Shitësit të Besuar
Sot 20:22 Dyqan Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A04e  ·  Tiranë

Samsung Galaxy A04e

7 500 LEK

Online Shitësit të Besuar
Sot 20:22 Dyqan Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy M32  ·  Tiranë

Samsung Galaxy M32

10 000 LEK

Online Shitësit të Besuar
Sot 20:07 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S8  ·  Tiranë

Samsung galaxy s8

35 LEK Çmimi me zbritje

Sot 19:43 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Z Fold 3  ·  Tiranë

shitet samsung

649 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 19:13 Dyqan Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S23 Ultra  ·  Tiranë

Samsung S23 Plus 256GB

530 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 12:08 Telefona celular  ·  Samsung  ·   ·  Tiranë

SHITET SAMSUNG GALAXY TAB S5E, SI I RI

21 900 LEK

Sot 10:37 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy M02  ·  Tiranë

Samsung M02

5 000 LEK

Sot 10:27 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

Okazion Samsung A15 120 euro Version EU

120 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Samsung | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione