Publikuar: Korr 19 2020 04:21

Samsung a50 dhe samsung j7 2017

LEK

Publikuar: Korr 19 04:21
Shikime: 2
Shesh dy telefona .
Samsung a50 64gb / 6gb ram nje muaj i perdorur
Samaung j7 2017 16gb / 3gb ram 9/10
Shiten te dy 340 mije lek te vjetra
Ose nderrohen me samsung note 8
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
2
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+355682784311

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione