Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Samsung Galaxy A50 Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Samsung Galaxy A50 | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 15:14 Dyqan Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A50  ·  Tiranë

Samsung Galaxy A50 128GB

90 LEK

28 Mar 09:49 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A50  ·  Elbasan

Shitet Samsung A50 6/128 Gb

10 000 LEK

27 Mar 16:51 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A50  ·  Elbasan

Shitet Samsung A50 128Gb

10 000 LEK

12 Jan 19:34 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A50  ·  Korçë

Shitet Samsung A50

10 000 LEK

05 Jan 14:25 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A50  ·  Shkodër

Samsung A50 64GB

50 LEK

27 Dhj 13:44 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A50  ·  Tiranë

Samsung

10 Dhj 13:31 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A50  ·  Tiranë

Samsung A50s 6 RAM/256 GB 140 mij

28 Nën 22:11 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A50  ·  Tiranë

Samsung a 50 85 milek

85 EUR

10 Tet 19:16 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A50  ·  Lushnjë

Samsung A50

7 EUR

02 Tet 11:11 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A50  ·  Tiranë

Samsung A50 6/128

95 LEK Çmimi me zbritje

26 Gush 20:11 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A50  ·  Tiranë

samsung a50 super gjendje super cmim

100 EUR

18 Gush 20:58 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A50  ·  Tiranë

Shitet okazion Samsung a 50 90 euro

90 LEK

08 Korr 11:21 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A50  ·  Lushnjë

Samsung A50

170 EUR

28 Qer 01:49 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A50  ·  Tiranë

SAMSUNG A50

150 EUR

07 Maj 11:05 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A50  ·  Durrës

A50 samsung galaxy

13 500 LEK

30 Pri 22:02 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A50  ·  Tiranë

Shitet telefon Samsung A50

10 000 LEK

25 Pri 00:47 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A50  ·  Kukës

Samsung A50 64 GB

100 EUR

20 Pri 23:42 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A50  ·  Kukës

Samsung A50 64 GB

100 LEK Çmimi me zbritje

27 Mar 18:53 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A50  ·  Tiranë

Samsung Galaxy A50

16 000 LEK

13 Dhj 15:41 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A50  ·  Tiranë

Shitet Samsung A50 128 gb i perdorur

135 LEK

03 Dhj 17:55 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A50  ·  Tiranë

Samsung A50 10/10

135 EUR Çmimi me zbritje

01 Dhj 18:54 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A50  ·  Shkodër

Shitet samsnung a50 128gb

110 LEK

29 Nën 16:04 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A50  ·  Tiranë

Samsung A50 128

140 EUR

21 Nën 11:53 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A50  ·  Tiranë

Samsung A50 128

140 EUR

16 Nën 15:43 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A50  ·  Shkodër

Samsung a50 128gb

130 LEK

27 Tet 12:23 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A50  ·  Tiranë

Samsung A50

130 LEK

17 Tet 16:52 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A50  ·  Tiranë

Samsung A50

120 EUR

25 Sht 09:17 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A50  ·  Tiranë

Samsung a50

115 EUR

17 Sht 12:17 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A50  ·  Tiranë

SAMSUNG A50 Durres/Tirane

12 500 LEK Çmimi me zbritje

19 Gush 23:43 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A50  ·  Durrës

samsungA50

100 EUR

29 Korr 17:14 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A50  ·  Tiranë

Okazion

100 EUR

29 Korr 17:04 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A50  ·  Tiranë

okazion

100 EUR

20 Korr 19:29 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A50  ·  Tiranë

Samsung galaxy a50

15 000 LEK

10 Korr 23:32 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A50  ·  Tiranë

samsung A 50

100 EUR

27 Qer 09:28 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A50  ·  Tiranë

Shitet A50 sikur i ri

175 LEK

15 Qer 15:50 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A50  ·  Tiranë

Shitet Telefoni

14 000 LEK

05 Qer 23:01 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A50  ·  Shkodër

A50 128GB

15 000 LEK

05 Qer 20:32 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A50  ·  Shkodër

A50 128GB

15 000 LEK

20 Maj 22:40 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A50  ·  Durrës

Samsung A50 128 Gb

150 EUR

29 Pri 14:22 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A50  ·  Tiranë

SHITET SAMSUNG GALAXY A50 128GB/6GB RAM

160 LEK Çmimi me zbritje

24 Pri 21:43 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A50  ·  Tiranë

Samsung A50

100 EUR

07 Pri 10:37 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A50  ·  Fier

30 milek

30 LEK

29 Jan 08:32 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A50  ·  Tiranë

Shes Samsung A50 20000 ALL Leke.

20 000 LEK

15 Jan 03:16 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A50  ·  Tiranë

Shitet GALAXY A50

170 LEK

15 Jan 03:16 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A50  ·  Tiranë

Shitet GALAXY A50

170 LEK

26 Dhj 11:57 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A50  ·  Shkodër

A50

180 LEK

28 Nën 15:28 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A50  ·  Tiranë

Samsung A50 128giga telefoni esht perfek

170 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Samsung Galaxy A50 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione