Publikuar: Jan 05 2017 06:47

LG g4

EUR

Publikuar: Jan 05 06:47
Shikime: 1
shitet LG g4 ne gjendje shume te mire me kapak lekure te zeze. 3 muaj i perdorur me garanci dyqani .
Kamer 16mp,memorie 32 GB , 3 GB ram dhe nje bateri shtes te re
cmimi 300 mij lek i diskutueshem.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione