Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura LG Të gjitha në Tiranë

G Flex , 12
G Flex2 , 12
G Stylo , 2
G Vista , 2
G2 , 93
G3 , 213
G3 S , 4
G4 , 82
G5 , 56
G6 , 22
G7 ThinQ , 3
G8X ThinQ , 1
G-Flex , 1
G-Flex 2 , 1
K10 , 3
K4 , 3
K5 , 2
K8 , 6
KP100 , 5
L Bello , 5
L40 , 3
Leon , 2
Nexus 5 , 40
Nexus 5X , 4
Optimus G , 6
V10 , 36
V20 , 8
V30 , 5

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | LG | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

27 Mar 15:43 Telefona celular , Tiranë

Lg g6 shitet

10 000 LEK Çmimi me zbritje

26 Mar 13:35 Telefona celular , Tiranë

LG V-50s THINK Q 5G MEMORIE 256 RAM-8

270 EUR

03 Nën 22:24 Telefona celular , Tiranë

LG v60 shitet nderrohet

48 000 LEK

20 Tet 19:37 Telefona celular , Tiranë

Shitet

150 LEK

10 Sht 22:47 Telefona celular , Tiranë

LG K8 4G

60 LEK

18 Dhj 17:13 Telefona celular , Tiranë

LG K42

135 EUR

17 Dhj 21:08 Telefona celular , Tiranë

Shes LG G4C

4 000 LEK

24 Gush 13:15 Telefona celular , Tiranë

LG V60 UW

450 EUR

19 Korr 23:45 Telefona celular , Tiranë

shitet lg g7 thinQ

170 000 LEK

13 Korr 20:48 Telefona celular , Tiranë

LG Bello 2

5 000 LEK

08 Qer 12:10 Telefona celular , Tiranë

LG G3 Okazion

190 LEK

24 Maj 19:52 Telefona celular , Tiranë

okazion

40 EUR

23 Maj 16:51 Telefona celular , Tiranë

okazion

40 EUR

19 Maj 11:00 Telefona celular , Tiranë

LG V40,PA VALE

200 EUR

19 Maj 10:57 Telefona celular , Tiranë

LG G7 PA VALE

120 EUR

14 Maj 12:09 Telefona celular , Tiranë

Lg v20 4/64G

10 000 LEK

23 Pri 15:06 Telefona celular , Tiranë

Okazion LG G5

50 EUR

21 Dhj 16:13 Telefona celular , Tiranë

LG G3

40 LEK

18 Nën 21:08 Telefona celular , Tiranë

Shitet Lg

60 LEK

25 Tet 21:31 Telefona celular , Tiranë

Lg v10

70 EUR Çmimi me zbritje

28 Sht 20:36 Telefona celular , Tiranë

Lg V50 thinq

320 EUR

28 Sht 02:15 Telefona celular , Tiranë

Lg v50 thinq

320 EUR

02 Sht 07:43 Telefona celular , Tiranë

shitet kase per v40 v50

1 000 LEK

06 Korr 22:47 Telefona celular , Tiranë

Kondicioner LG 24 me prove

400 000 LEK Çmimi me zbritje

30 Pri 23:10 Telefona celular , Tiranë

Shitet Lg k4

2 000 LEK

29 Pri 19:08 Telefona celular , Tiranë

Iphone 7 i ri 250 mij lek

250 000 LEK

13 Pri 12:08 Telefona celular , Tiranë

Lg G6

15 000 LEK

12 Pri 12:35 Telefona celular , Tiranë

Lg g4

150 LEK

09 Pri 11:16 Telefona celular , Tiranë

LG G5

3 500 LEK

06 Shk 20:56 Telefona celular , Tiranë

LG V20!

17 000 LEK

04 Shk 21:25 Telefona celular , Tiranë

Shitet telefon LG V20.

17 000 LEK

18 Jan 12:31 Telefona celular , Tiranë

Lg V30 4/64 10/10

19 000 LEK

10 Jan 15:05 Telefona celular , Tiranë

Lg

4 000 LEK

04 Jan 11:23 Telefona celular , Tiranë

OKAZION! LG G 5 I RI

12 000 LEK Çmimi me zbritje

04 Jan 11:23 Telefona celular , Tiranë

Okazion! LG G5 i RI

12 000 LEK Çmimi me zbritje

16 Dhj 09:34 Telefona celular , Tiranë

shes

135 EUR

05 Dhj 21:13 Telefona celular , Tiranë

LG G-6 Thinq

150 LEK

25 Nën 14:20 Telefona celular , Tiranë

boks me blututh

45 LEK

16 Nën 18:27 Telefona celular , Tiranë

Lg g5

10 000 LEK

13 Nën 11:11 Telefona celular , Tiranë

Shitet LG G6

20 000 LEK

09 Nën 15:17 Telefona celular , Tiranë

Lg v40

35 000 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | LG | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione