Hapur Samsung Galaxy S6 Edge Plus

300 EUR

Shitet nga: Malik 26 Maj 03:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Durrës
Prodhuesi
Samsung
Hapur Samsung Galaxy S6 Edge Plus telefon, vjen me 12 muaj garanci universale dhe të politikave të kthimit të 90 ditë.

Teksti më në WHATSAPP : +18597770061
Malik
Leaflet
Në fillim