Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Telefona celular Në shitje (Shitet, Shes) në Durrës

Acer , 1
Acer , 7
Alcatel , 22
Apple , 1
Apple , 8
Microsoft , 1
Amoi , 3
Asus , 9
Philips , 1
AT&T , 6
Lenovo , 1
BlackBerry , 118
Samsung , 8
Ericsson , 2
Google , 18
HP , 4
HTC , 68
Huawei , 165
i-mate , 1
i-mobile , 6
Lenovo , 42
LG , 135
Mobile , 5
Motorola , 24
Nokia , 206
Samsung , 1787
Sony , 77
T-Mobile , 1
Toshiba , 1
Vertu , 4
VK Mobile , 3
Vodafone , 12
ZTE , 7

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Telefona celular | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 19:16 Telefona celular , Durrës

Xiaomi Note 11 Pro Si i Ri Nderrohet

20 000 LEK

Sot 18:32 Telefona celular , Durrës

shes iphon 14 pro me icloud cnimi 380 euro

380 EUR

Sot 11:48 Telefona celular , Durrës

Xiaomi 12T 5G

375 EUR

Sot 11:37 Telefona celular , Durrës

Nokia 6.1 Plus

120 EUR

Sot 00:12 Telefona celular , Durrës

Iphone X

19 999 LEK Çmimi me zbritje

Dje 23:37 Telefona celular , Durrës

Xiaomi 6 Muaj i Perdorur

14 000 LEK Çmimi me zbritje

Dje 15:59 Telefona celular , Durrës

13 Pro 512Gb

720 EUR

Dje 14:37 Telefona celular , Durrës

Shitet iphone 11 64 giga

280 LEK

Dje 13:30 Telefona celular , Durrës

OPPO A74

120 EUR

02 Tet 18:18 Telefona celular , Durrës

iphone 11 10/10

300 LEK

01 Tet 17:41 Telefona celular , Durrës

iPhone 8 Plus

160 LEK

01 Tet 13:56 Telefona celular , Durrës

samsung note 8

16 000 LEK

30 Sht 19:44 Telefona celular , Durrës

Tablet A7 I Ri Ne Kuti

9 000 LEK

30 Sht 17:11 Telefona celular , Durrës

urgjente

300 LEK

30 Sht 15:51 Telefona celular , Durrës

Iphone X 64GB

300 LEK

28 Sht 21:24 Telefona celular , Durrës

Galaxy watch 4 classic

18 000 LEK

28 Sht 01:29 Telefona celular , Durrës

Shiten Telefonat okazion

1 LEK

27 Sht 23:18 Telefona celular , Durrës

Iphone 8s

100 LEK

27 Sht 23:16 Telefona celular , Durrës

Iphone 8s

100 LEK

27 Sht 08:48 Telefona celular , Durrës

shitet googel pixel 7

400 EUR

26 Sht 21:37 Telefona celular , Durrës

iPhone 12 pro 256gb

42 000 LEK

26 Sht 18:22 Telefona celular , Durrës

SHITET IPHONE X 64GB

150 LEK

26 Sht 13:34 Telefona celular , Durrës

Nokia 8910

70 EUR

25 Sht 15:20 Telefona celular , Durrës

Shitet iphone 15 pro max

1 700 EUR

25 Sht 12:45 Telefona celular , Durrës

Iphone

20 LEK

25 Sht 11:48 Telefona celular , Durrës

Iphone x 64gb

160 LEK

24 Sht 23:00 Telefona celular , Durrës

Iphone 15 pro max 256 gb blue

1 750 EUR

24 Sht 20:05 Telefona celular , Durrës

Xiaomi poco f3

260 LEK

23 Sht 17:04 Telefona celular , Durrës

Shiten telefonat

60 LEK

23 Sht 13:09 Telefona celular , Durrës

shitet airpods pro 2 gen

85 EUR

21 Sht 16:50 Telefona celular , Durrës

Celulare te Enkriptuar dhe global data SIM

500 EUR

20 Sht 07:09 Telefona celular , Durrës

Samsung a51 si i ri

130 LEK

19 Sht 13:05 Telefona celular , Durrës

IPHONE 12 PRO MAX

19 Sht 13:05 Telefona celular , Durrës

IPHONE 12 PRO MAX

19 Sht 13:05 Telefona celular , Durrës

IPHONE 12 PRO MAX

18 Sht 08:48 Telefona celular , Durrës

NDERROHET IPHONE 12 PRO MAX 128 G

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Telefona celular | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione