Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Telefona celular Të gjitha në Durrës

Acer , 1
Acer , 7
Alcatel , 22
Apple , 1
Apple , 8
Microsoft , 1
Amoi , 3
Asus , 9
Philips , 1
AT&T , 6
Lenovo , 1
BlackBerry , 118
Samsung , 8
Ericsson , 2
Google , 18
HP , 4
HTC , 68
Huawei , 165
i-mate , 1
i-mobile , 6
Lenovo , 42
LG , 135
Mobile , 5
Motorola , 24
Nokia , 205
Samsung , 1787
Sony , 77
T-Mobile , 1
Toshiba , 1
Vertu , 4
VK Mobile , 3
Vodafone , 12
ZTE , 7

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 21:55 Telefona celular , Durrës

Xiaomi 6 Muaj i Perdorur

14 000 LEK Çmimi me zbritje

Sot 21:19 Telefona celular , Durrës

iPhone 12 pro 256gb

42 000 LEK

Sot 21:16 Telefona celular , Durrës

shes iphon 14 pro me icloud cnimi 400 euro

400 EUR

Sot 20:21 Telefona celular , Durrës

iphone 11 10/10

300 LEK

Sot 15:20 Telefona celular , Durrës

Shitet iphone 15 pro max

1 700 EUR

Sot 12:45 Telefona celular , Durrës

Iphone

20 LEK

Sot 11:48 Telefona celular , Durrës

Iphone x 64gb

160 LEK

Dje 20:05 Telefona celular , Durrës

Xiaomi poco f3

260 LEK

Dje 12:52 Telefona celular , Durrës

Nokia 6.1 Plus

120 EUR

23 Sht 17:04 Telefona celular , Durrës

Shiten telefonat

60 LEK

23 Sht 13:09 Telefona celular , Durrës

shitet airpods pro 2 gen

85 EUR

22 Sht 14:40 Telefona celular , Durrës

shitet googel pixel 7

400 EUR

21 Sht 20:18 Telefona celular , Durrës

iPhone 12

380 EUR

21 Sht 16:50 Telefona celular , Durrës

Celulare te Enkriptuar dhe global data SIM

500 EUR

21 Sht 16:18 Telefona celular , Durrës

Shitet iphone 11 64 giga

300 LEK

20 Sht 07:09 Telefona celular , Durrës

Samsung a51 si i ri

130 LEK

19 Sht 13:05 Telefona celular , Durrës

IPHONE 12 PRO MAX

19 Sht 13:05 Telefona celular , Durrës

IPHONE 12 PRO MAX

19 Sht 13:05 Telefona celular , Durrës

IPHONE 12 PRO MAX

18 Sht 08:48 Telefona celular , Durrës

NDERROHET IPHONE 12 PRO MAX 128 G

17 Sht 12:36 Telefona celular , Durrës

Galaxy watch 4 classic

18 000 LEK

17 Sht 09:20 Telefona celular , Durrës

shitet 12 pro me icloud cmimi 150 euro

150 EUR Çmimi me zbritje

17 Sht 07:27 Telefona celular , Durrës

Huawey honor 9x 128gb

70 LEK Çmimi me zbritje

16 Sht 06:32 Telefona celular , Durrës

Galaxy S10 8/128 10/10

175 LEK

15 Sht 22:11 Telefona celular , Durrës

Apple Watch Series 7 45MM

350 EUR

15 Sht 17:20 Telefona celular , Durrës

Google Pixel 4 OKAZION 100€

15 Sht 14:46 Telefona celular , Durrës

Blackberry 9900 Bold Touch

55 EUR

14 Sht 17:53 Telefona celular , Durrës

Shitet samsung z flip 3 vtm whatsap

400 LEK

14 Sht 12:42 Telefona celular , Durrës

iPhone 11

300 LEK

13 Sht 23:52 Telefona celular , Durrës

Samsung Galaxy S23

65 000 LEK

12 Sht 09:32 Telefona celular , Durrës

Vape crystal

12 Sht 09:31 Telefona celular , Durrës

Shiten vape per biznese

450 LEK

08 Sht 22:39 Telefona celular , Durrës

Shitet Samsung j5 e 2016

50 000 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione