Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Samsung Të gjitha në Durrës

Galaxy A3 , 39
Galaxy A5 , 57
Galaxy A50 , 21
Galaxy A6 , 8
Galaxy A7 , 23
Galaxy A8 , 5
Galaxy A9 , 1
Galaxy C5 , 2
Galaxy C7 , 4
Galaxy E7 , 2
Galaxy J1 , 22
Galaxy J2 , 10
Galaxy J3 , 39
Galaxy J4 , 5
Galaxy J5 , 138
Galaxy J6 , 19
Galaxy J6+ , 17
Galaxy J7 , 27
Galaxy J8 , 2
Galaxy S10 , 21
Galaxy S2 , 10
Galaxy S3 , 49
Galaxy S4 , 107
Galaxy S5 , 72
Galaxy S6 , 72
Galaxy S7 , 35
Galaxy S8 , 53
Galaxy S9 , 13
Galaxy S9+ , 34
S20 , 1
Z Flip 4 , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Samsung | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 08:27 Telefona celular , Durrës

Samsung A33 5G 128/6

25 Mar 00:15 Telefona celular , Durrës

Samsung Galaxy Z Flip 4 256GB Okazion

60 000 LEK

15 Mar 19:22 Telefona celular , Durrës

Shitet

13 Mar 12:41 Telefona celular , Durrës

Samsung a03 core

70 LEK

11 Mar 20:50 Telefona celular , Durrës

Samsung s23 Green i pahapur ne kuti

849 EUR

11 Mar 11:11 Telefona celular , Durrës

Samsung s20 FE

170 LEK

14 Shk 20:35 Telefona celular , Durrës

samsung

09 Shk 09:39 Telefona celular , Durrës

Samsung s9 plus

200 LEK

06 Shk 20:03 Telefona celular , Durrës

shitet

80 LEK

04 Shk 23:33 Telefona celular , Durrës

Samsung M01 Core,me kuti okazion

50 EUR

04 Shk 11:29 Telefona celular , Durrës

shitet samsung s10 plus

20 000 LEK

21 Jan 19:11 Telefona celular , Durrës

Okazion Samusung S9

150 EUR

18 Jan 13:00 Telefona celular , Durrës

Okazion s22 utra 128gb

730 EUR Çmimi me zbritje

17 Jan 00:28 Telefona celular , Durrës

SUPER SMARTPHONE

16 990 LEK

12 Dhj 15:38 Telefona celular , Durrës

Samsung j7

45 LEK

08 Dhj 20:31 Telefona celular , Durrës

Shitet samsung note 4

150 EUR

03 Dhj 11:41 Telefona celular , Durrës

Samsung S20

300 EUR

24 Nën 18:36 Telefona celular , Durrës

Samsung a03s

120 LEK

21 Nën 02:19 Telefona celular , Durrës

samsung s9+

250 LEK

21 Nën 02:19 Telefona celular , Durrës

samsung s9+

250 LEK

20 Nën 07:30 Telefona celular , Durrës

Samsungs s9+

250 LEK

20 Nën 07:17 Telefona celular , Durrës

samsung s9+

250 LEK

18 Nën 20:53 Telefona celular , Durrës

shitet samsung s9+

300 LEK

17 Nën 09:28 Telefona celular , Durrës

Samsung A52s

26 000 LEK Çmimi me zbritje

12 Nën 21:01 Telefona celular , Durrës

samsung s22 ultra

800 EUR

12 Nën 19:07 Telefona celular , Durrës

s6 okazion

8 000 LEK

06 Nën 20:02 Telefona celular , Durrës

Samsung s22 ultra

800 EUR

03 Nën 11:56 Telefona celular , Durrës

Samsung A51 4/128 GB me ekran te nderruar

12 000 LEK

26 Tet 19:02 Telefona celular , Durrës

Fast Wireless Charger Pad

35 EUR Çmimi me zbritje

17 Tet 20:29 Telefona celular , Durrës

shes Samsung a03

12 000 LEK

10 Tet 13:21 Telefona celular , Durrës

Samsung Galaxy A53

350 LEK

01 Tet 12:01 Telefona celular , Durrës

Samsung A33 5G

320 LEK

29 Sht 23:22 Telefona celular , Durrës

Samsung Note 20 ultra

600 EUR

29 Sht 11:52 Telefona celular , Durrës

Galaxy j7 Gold

80 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Samsung | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione