iPhone 5s👉Te Rinj...Super)🇩🇪

24 000 LEK

27 000 LEK

Shitet nga: Mobile Shop 20 Qer 13:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
❤️iPhone 5s......❤️
-5s👉24000 lek 😎😎Kujdes!Blini Cilesi dhe Cmim te lire😎😎 📞069 561 8888
🔛Mobile Shop👉Mundesi Ndrimi!
🚦Rruga e Durresit ngjitur ish Ministria e Mjedisit!
Mobile Shop
0695618888
Leaflet
Në fillim