Njoftimet e kompanisë Publikuar: Pri 13 2023 05:40

MSI KATANA GF66 15.6 i7G12/16/500SSD/RTX3050TI (NEW)

Publikuar: Pri 13 05:40
Shikime: 1
CPU i7-12700H 3.50 GHZ TURBO 4.70 GHZ
RAM 16 GB DDR4
SSD 512 GB NVME
INTEL IRIS XE GRAPHICS
NVIDIA GEFORCE RTX 3060 6 GB DEDICATED
SCR 15.6 ″ 1920 x 1080 FULL HD
WEBCAMERA - HDMI - USB 3.1 - TYPE-C etj
BATERI 5-6 ORE
WINDOWS 11
CANTA DHURAT


Ky produkt ka 12 Muaj Garanci

🚛🚛 Transport FALAS në gjithë Shqipërinë!

✨✨ 🤗🤗 MUNDËSI PAGESE ME KËSTE 🤗🤗
👉 Vetëm me kartë ID. 💳 😉 👉 UNION BANK, 10% interes 🤗

Na kontaktoni në adresat dhe numrat e mëposhtëm.
“R&R” Computer Services📍Rruga "Islam Alla", Rruga e Kavajës, Tiranë. 📲 +355 69 43 39723
📧 [email protected]
🌐 https://www.crs.al
Përshkrimi i linkut

R&R COMPUTER SERVICES

R&R Computer Services

Blerje & Shitje & Servis
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Rr KAVAJES, Rr ''Islam Alla ''MULLIRI I VJETER" Tregoje në hartë

0694339723

https://www.crs.al

Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 205 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione