DELL LATITUDE E5580 i5G7/8/250SSD/FHD SUPER OKAZI

0 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: R&R COMPUTER SERVICES 23 Jan 16:53 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Tiranë
Prodhuesi
Dell
CPU i5 7300U 2.6GHZ TURBO 3.5
MEM 8GB DDR4
SSD 250GB FLASH
GPU HD520 4GB
SCR 15.6 FULL HD 1920-1080
CAMERA-USB 3.0-HDMI - TYPE-C
BATERIA 4-5 ORE

Ky produkt ka 12 Muaj Garanci!

Transport FALAS në gjithë Shqipërinë! ✨✨ 🤗🤗MUNDËSI PAGESE ME KËSTE 🤗🤗
👉Vetëm me kartë ID. 💳 UNIONBANK - IUTECREDIT 😉 👉

Na kontaktoni në adresat dhe numrat e mëposhtëm! “R&R” Computer Services 📍Rruga "Islam Alla", Rruga e Kavajës, Tiranë.
📲 +355 69 43 39723
📧 info@crs.al
🌐 https:/www.crs.al
.

R&R COMPUTER SERVICES
R&R Computer Services (CRS) Servis & Shitje
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rr KAVAJES, Rr ''Islam Alla ''MULLIRI I VJETER" Tregoje në hartë
0694339723
https://www.crs.al
R&R COMPUTER SERVICES
  Online
0694339723
Leaflet
R&R COMPUTER SERVICES
XIAOMI MI MIX 2 (NEW BOX)  OKAZION  55000 LEK  R&R 55 000 LEK
LENOVO YOGA 500 (SI I RI) LAPTOP - TABLET     R&R 0 LEK
NIKON D3300 -24MP -LENTE 18-55 (SI I RI)  280 EURO 0 LEK
ACER ASPIRE SERIA 5 (I RI) i5G8\6\250SSD\2GB DEDIK 0 LEK
Në fillim