SHITET KOMPJUTER MACBOOK PRO

260 EUR

Shitet nga: Kev 08 Korr 15:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Prodhuesi
Apple
Modeli
MacBook
Kompjuter macbook pro ne supergjendje si i ri i perdorur shum pak ka dhe cd player dhe vend per karte memorie
Ka 4 gb ram
Procesor core I5
Memorie 320 giga rom
Memoria dhe shtohet me karte
2.8 ghz
Per cdo paqartesi na kontaktoni
Cmimi diskutohet
Leaflet
Në fillim