Punishte qumeshti

Shitet nga: Rezmi Aliko Dje 15:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

820 000 LEK

Komuna: Gjirokastër
Prodhimet : Të tjera
Shitet linja e perpunimit dhe prodhimit te qumeshtit. Ajo permban Skematice qumeshti (seperator) 12.5 kv/ore skremim dhe makinen e paketimit te kosit me kapacitet 10 kv/ore. Per informacion te metejshem mund te kontaktoni. cmimi i diskutushem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim