Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Makina dhe Inventar të ndryshme | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë


Gjej makina dhe inventarë të ndryshme që mund të ju duhen për biznese dhe ambiente të ndryshme. Shiko njoftimet për produkte të ndryshme si kreperi, mbushëse sallami, tabelë metalike, kasafortë të blinduar, aparat gazi, pajisje për printer, furrë me gas, dhe shumë makina dhe inventarë të tjera nga më të ndryshmet.Sot 15:49 Të tjera , Fier

Freze Krahatore(Gear Hobbing Machine)

25 000 EUR

Sot 15:49 Të tjera , Fier

Freze Krahatore(Gear Hobbing Machine)

15 000 EUR

Sot 14:15 Të tjera , Tiranë

Sharre industriale FEMI ABS 1750xl

1 000 EUR

Sot 14:05 Të tjera , Fier

Frigorifer freskues

110 EUR

Sot 08:53 Të tjera , Korçë

PESHORE MEKANIKE....2 TON

500 LEK

Sot 08:49 Të tjera , Tiranë

Manekin per Butik.

4 000 LEK

Sot 08:46 Të tjera , Tiranë

Tavoline/Kabinet Inox per Restorant, Bakery..

25 000 LEK

Sot 08:43 Të tjera , Tiranë

Fetatrice Industriale.

Dje 20:58 Të tjera , Tiranë

Frigorifer per lule

2 500 000 LEK

Dje 17:27 Të tjera , Fier

Makineri per shkrime ne mermer dhe granit

6 550 EUR

Dje 17:23 Të tjera , Fier

Mermer Makineri per foto ne granit

3 200 EUR

26 Maj 21:12 Të tjera , Gjirokastër

Hapese gomash

2 000 EUR

26 Maj 12:31 Të tjera , Fier

Shiten fije per makina qepese industriale

1 EUR

25 Maj 22:17 Të tjera , Tiranë

Laborator fotografish

4 000 EUR

24 Maj 17:41 Të tjera , Pogradec

Furre buke. OKAZION!!!

3 000 EUR Çmimi me zbritje

23 Maj 14:44 Të tjera , Durrës

Vegla Per Gomisteri

1 500 EUR

23 Maj 14:17 Të tjera , Fier

Furre me 4 reziztenca 3 rafte. 5000 L

5 000 LEK Çmimi me zbritje

23 Maj 09:10 Të tjera , Shkodër

Rreklam dopio ekran led me programator profesional

1 000 EUR Çmimi me zbritje

22 Maj 17:51 Të tjera , Tiranë

SHITET FRIGORIFER FRESKUES EKSPOZITOR . 2.5 m i gjate.

115 000 LEK

22 Maj 16:26 Të tjera , Fier

FRIGORIFER FRESKUES

15 000 LEK Çmimi me zbritje

22 Maj 16:08 Të tjera , Lezhë

Shiten Shezllone plus Cadra

19 Maj 09:13 Të tjera , Fier

SHITET PANTOGRAF ELEKTRONIK

18 Maj 12:17 Të tjera , Tiranë

FRIGORIFER FRESKUES

150 000 LEK

15 Maj 11:43 Të tjera , Tiranë

Sharre me Disk Cirkulare BOSCH

750 EUR Çmimi me zbritje

14 Maj 09:21 Të tjera , Pogradec

Furre Buke Polin !

10 000 EUR

13 Maj 13:42 Të tjera , Tiranë

BANAK AKULLORE

950 EUR

12 Maj 17:55 Të tjera , Tiranë

Shiten paisje te konpletuara per Fast-Food

4 500 EUR

12 Maj 13:43 Të tjera , Durrës

Aparate akullorie dhe frigorifera

09 Maj 00:52 Të tjera , Tiranë

OKAZION

3 000 EUR

08 Maj 23:13 Të tjera , Korçë

shiten ose ndrohen

08 Maj 13:59 Të tjera , Has

aparat mbushes P

5 000 EUR

08 Maj 11:19 Të tjera , Lushnjë

Linje per prodhimin e sallamit

06 Maj 05:40 Të tjera , Tiranë

Bicikleta dhe motorrë elektrik

1 LEK

04 Maj 16:54 Të tjera , Fier

Dekanter

12 000 EUR

01 Maj 22:49 Të tjera , Durrës

Paisje per pasticeri dhe akullore

01 Maj 21:34 Të tjera , Durrës

sharre buke

700 EUR Çmimi me zbritje

29 Pri 14:24 Të tjera , Vlorë

OKAZION 2 frigorifer banak

50 000 LEK

28 Pri 14:13 Të tjera , Fier

Cnc per gedhendie 3 d

12 500 EUR

27 Pri 23:56 Të tjera , Gramsh

SHITET SHARRE- GADER

27 Pri 11:30 Të tjera , Tiranë

Pajisje fastfood

3 000 LEK Çmimi me zbritje

25 Pri 00:26 Të tjera , Tiranë

OKAZION

2 500 EUR

24 Pri 13:59 Të tjera , Tiranë

Bangoprove Mirkon per motorrat me nafte


Kërkoni pajisje të ndryshme për biznesin tuaj? Gjej gjithçka që ju duhet në mesin e mijëra njoftime në MerrJep.al. Shiko njoftimet dhe gjej pajisjet që të duhen shpejt dhe leht.


Blej Makina dhe Inventar të ndryshme në MerrJep.al


Nëse jeni duke kërkuar për makina dhe inventar për biznese të ndryshme, MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Gjej pajisjet që të duhen në mesin e mijëra njoftimeve. Shiko njoftimet për kreperi, mbushëse sallami, tabelë metalike, kasafortë të blinduar, aparat gazi, pajisje për printer, furrë me gas, zgare me qymyr, pjekse pulash, dhe shumëçka tjetër që mund të ju duhet për biznese të funksioneve të ndryshme.


Filtro njoftimet apo kërko në kutinë e kërkimit dhe gjej atë që po kërkon në mesin e shumë njoftimeve në MerrJep.al.


Shit Makina dhe Inventar për biznese të ndryshme


Keni Makina apo inventarë që mund ti duhen dikujt për biznese të fushave të ndryshme. Krijo njoftime dhe gjej të interesuarit për inventar për biznese të ndryshme. Shpërndaj njoftime dhe shit gjërat që nuk i përdorni më.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione