Shes pula dhe gjela

1 000 LEK

Shitet nga: Valentini 11 Maj 15:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Krujë
Shes pula dhe gjela ne fush kruj
Valentini
0686767279
Leaflet
Në fillim