Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Kafshë në Fermë | Njoftimet në Shqipëri


Gjej kafshë të ndryshme në fermë në shitje. Shiko njoftimet për kafshë të ndryshme si Kalë, lopë, dele, qen, cjap, kotec, zogj fshati, qen shtëpiak, kanarinë, dhe shumë kafshë të tjera ferme në shitje.20 Mar 19:25 Kafshë në fermë  ·  Lushnjë

Dengje bari +jonxhe

1 LEK

04 Nën 15:59 Kafshë në fermë  ·  Pogradec

Shiten 2 mushka

25 Gush 00:14 Kafshë në fermë  ·  Durrës

Shesim zogj dhe pula ferme bio

5 LEK

20 Shk 20:33 Kafshë në fermë  ·  Durrës

Dhurohet

11 EUR

09 Shk 13:54 Kafshë në fermë  ·  Fier

Na shkruani ne Whatsapp

19 Jan 06:30 Dyqan Kafshë në fermë  ·  Dibër

Buy 1P-LSD BOTTLE

800 LEK

17 Qer 23:36 Dyqan Kafshë në fermë  ·  Fier

vica

450 LEK

03 Qer 15:59 Dyqan Kafshë në fermë  ·  Fier

Lope

3 LEK

10 Shk 22:35 Kafshë në fermë  ·  Kukës

Shiten

8 EUR

29 Jan 00:21 Kafshë në fermë  ·  Lushnjë

zagar lepri edhe derri

400 EUR

27 Dhj 22:16 Dyqan Kafshë në fermë  ·  Fier

u shiten!

4 500 LEK

10 Tet 17:33 Kafshë në fermë  ·  Tiranë

bletari

300 LEK

01 Sht 09:16 Kafshë në fermë  ·  Durrës

Zogj pule per mish dhe veze

400 LEK

28 Qer 12:24 Kafshë në fermë  ·  Elbasan

Lope

04 Shk 22:18 Kafshë në fermë  ·  Tiranë

Qumesht Blete

8 000 LEK

15 Maj 22:20 Kafshë në fermë  ·  Tiranë

Inkubator

100 LEK

13 Maj 21:22 Kafshë në fermë  ·  Bulqizë

shiten via

2 EUR

23 Qer 14:49 Kafshë në fermë  ·  Lushnjë

Shesim vica

24 Tet 22:10 Kafshë në fermë  ·  Durrës

Dhi Damasku

04 Pri 12:14 Kafshë në fermë  ·  Elbasan

OKAZION VETEM PER 10 DITE!!!

1 LEK

14 Tet 22:49 Kafshë në fermë  ·  Elbasan

Lope norvegjeze

90 000 LEK

01 Tet 13:00 Kafshë në fermë  ·  Tiranë

shiten lope

07 Jan 15:00 Kafshë në fermë  ·  Kolonjë

Vica Bio

17 Dhj 15:36 Kafshë në fermë  ·  Durrës

Pula & gjela fshati

1 200 LEK

09 Dhj 19:42 Kafshë në fermë  ·  Sarandë

Shitet Stalla - LOPE HOLANDEZE 100%

12 Korr 20:32 Kafshë në fermë  ·  Librazhd

Tufe dhise

07 Korr 09:06 Kafshë në fermë  ·  Gjirokastër

Ferme Blegtorale

14 Jan 16:15 Kafshë në fermë  ·  Tiranë

Kafshe Ferme


Jeni duke kërkuar për kafshë në fermë? MerrJep.al ështëplatforma e duhur për ju. Kërko njoftime dhe gjej kafshë të ndryshme në shitje me çmime të volitshme.


Blej Kafshë në fermë në MerrJep.al


Nëse jeni duke kërkuar për kafshë të ndryshme, kjo është kategoria e duhur për ju. Shiko njoftimet për kafshë të ndryshme si Kalë, lopë, dele, qen, cjap, kotec, zogj fshati, qen shtëpiak, kanarinë, mushka, pëllumb, Qen sharri, Qen Rotweiler, dhe shumë kafshë të tjera në shitje me çmimet më të volitshme.


Filtro njoftimet apo kërko në kutinë e kërkimit për kafshën që ju duhet dhe gjej ofertat më të mira.


Shit kafshë në MerrJep.al


Keni kafshë në fermë që dëshironi ti shisni? MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Krijo njoftime shpejt dhe leht dhe gjej bleresit e interesuar në mesin e mijëra vizitorëve në MerrJep.al. Shpërndaj njoftime dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione