Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kafshë në fermë Në shitje (Shitet, Shes) në Krujë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Kafshë në fermë,ose lokacione Krujë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Kafshë në fermë | Krujë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

12 Korr 08:06 Kafshë në fermë , Krujë

Shes 2 dhi franceze

08 Korr 09:16 Kafshë në fermë , Krujë

Shes 2 dhi franceze

10 Qer 23:48 Kafshë në fermë , Krujë

Kuaj ne shitje

10 Qer 09:56 Kafshë në fermë , Krujë

Shiten blete

17 Maj 13:35 Kafshë në fermë , Krujë

Shitet Pela bashke me Mez

2 000 EUR

12 Mar 17:57 Kafshë në fermë , Krujë

Mister

45 LEK

07 Dhj 19:13 Kafshë në fermë , Krujë

shes qen sharri 300euo

300 EUR

07 Dhj 18:48 Kafshë në fermë , Krujë

shes sharrin 1 vjec 300euro

300 EUR

11 Sht 09:18 Kafshë në fermë , Krujë

Inkubator 1056 veze

1 000 EUR

06 Gush 22:38 Kafshë në fermë , Krujë

Shitet mushka

1 LEK

24 Korr 17:49 Kafshë në fermë , Krujë

Shiten demat

1 LEK

18 Pri 19:10 Kafshë në fermë , Krujë

Shitet qen PASTOR BELG mashkull

20 000 LEK

17 Pri 18:38 Kafshë në fermë , Krujë

Bletë

1 LEK

13 Pri 20:27 Kafshë në fermë , Krujë

zogj rosa

2 300 LEK

03 Mar 15:20 Kafshë në fermë , Krujë

malinois

200 EUR

14 Shk 17:57 Kafshë në fermë , Krujë

Fazan Faraon

06 Shk 19:57 Kafshë në fermë , Krujë

Kerkoj coban per lope

5 EUR

04 Shk 09:53 Kafshë në fermë , Krujë

Tufe dhish ne shitje

1 EUR

03 Shk 11:58 Kafshë në fermë , Krujë

Shiten tufe lopesh

123 LEK

29 Dhj 00:17 Kafshë në fermë , Krujë

Shkurtez - zogj - veze

10 LEK

25 Dhj 10:21 Kafshë në fermë , Krujë

Shes vica per thike

1 LEK

05 Dhj 23:04 Kafshë në fermë , Krujë

Shkurteza

200 LEK

02 Dhj 11:07 Kafshë në fermë , Krujë

Kerkojm coban per lope

1 LEK

24 Nën 19:03 Kafshë në fermë , Krujë

Kuaj dhe mushka

10 LEK

30 Tet 14:08 Kafshë në fermë , Krujë

Rottweiler

95 EUR

13 Tet 16:46 Kafshë në fermë , Krujë

Rottweiler ne shitje

200 EUR

30 Korr 14:18 Kafshë në fermë , Krujë

Dhi franceze

3 800 LEK

07 Mar 14:53 Kafshë në fermë , Krujë

Shes zogj 1 mujsha dhe 24 oresh

250 LEK

25 Shk 18:10 Kafshë në fermë , Krujë

Shes lope xhers

150 000 LEK

18 Shk 10:05 Kafshë në fermë , Krujë

Shes pula dhe gjela

800 LEK

17 Shk 22:37 Kafshë në fermë , Krujë

lepuj

01 Shk 09:16 Kafshë në fermë , Krujë

Shtet qeni mashkull 200 mijlek

200 EUR

15 Nën 14:34 Kafshë në fermë , Krujë

Shes pula dhe gjela fush kruj 0684512135

1 000 LEK

09 Nën 09:45 Kafshë në fermë , Krujë

Shes pula dhe gjela fush kruj 0684512135

800 LEK

09 Tet 21:43 Kafshë në fermë , Krujë

Shes pula dhe gjela

1 000 LEK

10 Sht 19:32 Kafshë në fermë , Krujë

Shes pula dhe gjela

1 000 LEK

03 Sht 20:20 Kafshë në fermë , Krujë

Shes lope xhers

150 000 LEK

22 Korr 21:21 Kafshë në fermë , Krujë

Shes pula

1 000 LEK

04 Korr 18:42 Kafshë në fermë , Krujë

Shes pula dhe gjela fush kruj

800 LEK

05 Qer 11:09 Kafshë në fermë , Krujë

Shes pula dhe gjela

1 000 LEK

11 Maj 15:28 Kafshë në fermë , Krujë

Shes pula dhe gjela

1 000 LEK

30 Pri 08:00 Kafshë në fermë , Krujë

Dele

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kafshë në fermë në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Kafshë në fermë | Krujë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione