Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Kafshë në Fermë | Njoftimet në Shqipëri


Gjej kafshë të ndryshme në fermë në shitje. Shiko njoftimet për kafshë të ndryshme si Kalë, lopë, dele, qen, cjap, kotec, zogj fshati, qen shtëpiak, kanarinë, dhe shumë kafshë të tjera ferme në shitje.Sot 09:49 Kafshë në fermë , Durrës

Dele 7 cop 6 shelege dhe 1 dele barsa

400 LEK

Sot 09:47 Kafshë në fermë , Durrës

Pomerjan 11m femer

300 EUR

Sot 09:45 Kafshë në fermë , Durrës

Dele 7 cop 6 shelege dhe 1 dele barsa

400 LEK

Sot 09:45 Kafshë në fermë , Durrës

Minispic 10m femer shume e eger

200 LEK

Sot 09:45 Kafshë në fermë , Durrës

Dele 7 cop 6 shelege dhe 1 dele barsa

400 LEK

Sot 09:45 Kafshë në fermë , Durrës

Dele 7 cop 6 shelege dhe 1 dele barsa

400 LEK

Dje 21:00 Kafshë në fermë , Fier

zogj vendi

6 LEK Çmimi me zbritje

Dje 20:45 Kafshë në fermë , Pogradec

PAPAGALL NIMFA

10 000 LEK

Dje 09:55 Kafshë në fermë , Peqin

Keca

Dje 07:07 Kafshë në fermë , Lushnjë

Kec rrace sena

700 LEK

07 Dhj 17:29 Kafshë në fermë , Korçë

Shiten fazane

1 LEK

07 Dhj 10:08 Kafshë në fermë , Kukës

Mulliri per koncentrat 500 kg

1 500 EUR

06 Dhj 18:20 Kafshë në fermë , Lushnjë

Shiten gjela detii

10 EUR

06 Dhj 03:16 Kafshë në fermë , Tepelenë

Shiten

06 Dhj 03:15 Kafshë në fermë , Pogradec

Pele mez

110 000 LEK

05 Dhj 17:39 Kafshë në fermë , Peqin

Dele

05 Dhj 14:39 Kafshë në fermë , Fier

Dele

4 LEK

04 Dhj 19:30 Kafshë në fermë , Tiranë

Kal Poni

1 250 EUR

03 Dhj 18:00 Kafshë në fermë , Shkodër

Shpend te ndryshem . Gjela deti

100 LEK

03 Dhj 08:56 Kafshë në fermë , Lushnjë

shiten mushtjetrra

01 Dhj 10:38 Kafshë në fermë , Lushnjë

shiten mushtjerrat

01 Dhj 10:32 Kafshë në fermë , Lushnjë

shiten mushtjerrat

01 Dhj 06:05 Kafshë në fermë , Durrës

SHITEN VIÇAT

30 Nën 22:44 Kafshë në fermë , Fier

Kelysh sharri femer

199 EUR

30 Nën 13:44 Kafshë në fermë , Shkodër

shitet

100 EUR

29 Nën 15:12 Kafshë në fermë , Durrës

Rrace e paster Mini spitz

100 EUR Çmimi me zbritje

29 Nën 04:46 Kafshë në fermë , Durrës

Shiten

1 500 LEK

28 Nën 03:40 Kafshë në fermë , Bulqizë

Shiten

27 Nën 13:21 Kafshë në fermë , Tiranë

Qen

250 EUR

26 Nën 18:27 Kafshë në fermë , Mirditë

Shiten dy vica mali bio me 1000 per kg

1 000 LEK

26 Nën 17:33 Kafshë në fermë , Lushnjë

shiten mushtjerrat

26 Nën 13:29 Kafshë në fermë , Lushnjë

shiten mushtjerrat

26 Nën 08:53 Kafshë në fermë , Fier

Zogje vendi(shqerak)

26 Nën 07:17 Kafshë në fermë , Tiranë

Shiten

25 Nën 22:13 Kafshë në fermë , Tiranë

Shitet Kapele për qen

1 800 LEK

25 Nën 22:01 Kafshë në fermë , Tiranë

Shiten Corape per qen

1 500 LEK

25 Nën 18:49 Kafshë në fermë , Lushnjë

shitet pela me mez super klas


Jeni duke kërkuar për kafshë në fermë? MerrJep.al ështëplatforma e duhur për ju. Kërko njoftime dhe gjej kafshë të ndryshme në shitje me çmime të volitshme.


Blej Kafshë në fermë në MerrJep.al


Nëse jeni duke kërkuar për kafshë të ndryshme, kjo është kategoria e duhur për ju. Shiko njoftimet për kafshë të ndryshme si Kalë, lopë, dele, qen, cjap, kotec, zogj fshati, qen shtëpiak, kanarinë, mushka, pëllumb, Qen sharri, Qen Rotweiler, dhe shumë kafshë të tjera në shitje me çmimet më të volitshme.


Filtro njoftimet apo kërko në kutinë e kërkimit për kafshën që ju duhet dhe gjej ofertat më të mira.


Shit kafshë në MerrJep.al


Keni kafshë në fermë që dëshironi ti shisni? MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Krijo njoftime shpejt dhe leht dhe gjej bleresit e interesuar në mesin e mijëra vizitorëve në MerrJep.al. Shpërndaj njoftime dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione