Publikuar: Tet 30 2017 10:02

Shesim dele!

Publikuar: Tet 30 10:02
Shikime: 167
Shesim 10dele te rraces spanjolle pjellin nga 2qengja dhe Jan te prodhimtaris te lart ne qumesht. Si dhe 10dele te rraces autoktone me cmimin te arsyshem, 10.000milek delet e rraces dhe 8000milek te reja dhe dash rrace me cmimin 20.000 milek
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione