Njoftimet e kompanisë Publikuar: Nën 29 2023 10:37

Hotel në shitje, Qeparo

EUR

Publikuar: Nën 29 10:37
Shikime: 96
13367
Hoteli ndodhet ne Qeparo.

Informacion mbi hotelin:

Siperfaqe Trualli 3380 m2.
Siperfaqe Ndertim 840 m2
I organizuar ne 16 dhoma.

Disponon:

10 dhoma teke  30 m2.
4 dhoma cift 50 m2.
1 apartament te madh 100 m2.
1 shtepi druri 50m2.
Bar-Restorant.
Kuzhine me Barbecue 40m2.
Shitet totalisht I mobiluar.
Punime teper cilesore.
Klientel e rregullt

Te dhena te tjera:

350m largesi nga deti.
50 m largesi nga rruga kryesore.
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Per me shume informacion na kontaktoni!
Përshkrimi i linkut

Shitësit të Besuar Illyrian Real Estate Albania

FOKUSI YNE, PRONA JUAJ!
Illyrian Real estate Albania është një skuadër e përbëre nga profesionistë me eksperiencë të gjatë në tregun e pasurive të paluajtshme. Fal njohjes se mire mbi tregun imobiliar agjentet tane ofrojne konsulence profesionale per pronen apo/dhe investimin tuaj. Duke njohur kerkesat dhe ofertat qe ofron aktualisht tregu I pasurive te paluajtshme kujdesemi qe klienteve tane t’ju sherbejme me perkushtim dhe profesionalizem në të gjitha fazat e transaksionit deri në finalizimin e tij. Marketingu do jetë maximal ku nëpërmjet kanaleve dixhitale që ne përdorim dhe jo vetëm bejmë të mundur shitjen/qeradhenien në kohë rekord të pronës tuaj. Nese doni te investoni ne Tregun e Pasurive te Paluajtshme ne Shqiperi na kontaktoni! Pasurite e paluajtshme jane investimi I vetem qe vlersohet me kalimin e kohe!
GJENI PRONËN E ËNDËRRAVE!
Tel: +355 69 93 333 81
Adresa: Rruga: “Sulejman Delvina, Tiranë
Email: [email protected]
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

FOKUSI YNE, PRONA JUAJ!
Illyrian Real estate Albania është një skuadër e përbëre nga profesionistë me eksperiencë të gjatë në tregun e pasurive të paluajtshme. Fal njohjes se mire mbi tregun imobiliar agjentet tane ofrojne konsulence profesionale per pronen apo/dhe investimin tuaj. Duke njohur kerkesat dhe ofertat qe ofron aktualisht tregu I pasurive te paluajtshme kujdesemi qe klienteve tane t’ju sherbejme me perkushtim dhe profesionalizem në të gjitha fazat e transaksionit deri në finalizimin e tij. Marketingu do jetë maximal ku nëpërmjet kanaleve dixhitale që ne përdorim dhe jo vetëm bejmë të mundur shitjen/qeradhenien në kohë rekord të pronës tuaj. Nese doni te investoni ne Tregun e Pasurive te Paluajtshme ne Shqiperi na kontaktoni! Pasurite e paluajtshme jane investimi I vetem qe vlersohet me kalimin e kohe!
GJENI PRONËN E ËNDËRRAVE!
Tel: +355 69 93 333 81
Adresa: Rruga: “Sulejman Delvina, Tiranë
Email: [email protected]
Tirane 0699333381 https://www.illyrianrealestate.al/

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione