Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të tjera Në shitje (Shitet, Shes) në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Ambiente biznesi,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Ambiente biznesi | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.


Dje 21:36 Të tjera , Tiranë

Jepet me qera ambient biznesi

650 EUR

Dje 21:16 Të tjera , Durrës

SHITET MAGAZINE NE SHKOZET, DURRES!

265 000 EUR Çmimi me zbritje

Dje 18:20 Të tjera , Bulqizë

kredi me para

Shitësit të Besuar
Dje 14:39 Të tjera , Durrës

OKAZION , SHESIM GODINE MULTIFUNKSIONALE NE SPITALLE !

500 000 EUR

Dje 14:38 Të tjera , Durrës

SHITET BAR-RESTORANT NE VIJE TE PARE BREGDETARE!

1 000 000 EUR

Dje 14:18 Dyqani Të tjera , Durrës

OKAZION SHITET MAGAZIN SHKOZET

480 000 EUR Çmimi me zbritje

Dje 14:01 Të tjera , Durrës

SHITET AMBIENT KOMERCIAL NE VOLLGA !

400 000 EUR

Dje 13:59 Të tjera , Tiranë

Shitet,Hotel,Golem 1,600,000 €

1 600 000 EUR

Dje 13:58 Të tjera , Tiranë

Shitet, Ambjent + Biznes, Mëzez

700 000 EUR

Dje 13:47 Dyqani Të tjera , Durrës

SHITET GODINE PER BIZNES 4 KATE NE GOLEM

1 700 000 EUR

Dje 13:38 Të tjera , Durrës

SHESIM BAR RESTORANT ‘NE CURRILA DURRES!!!

999 000 EUR

Dje 13:33 Të tjera , Durrës

OKAZION SHITET KAPANON SHKOZET

480 000 EUR Çmimi me zbritje

Dje 13:31 Të tjera , Durrës

SHITET AMBJENT BIZNESI VIJA E PARE ME DETIN NE PLAZH!

500 000 EUR

Dje 13:21 Të tjera , Tiranë

(A) �� SHITET AMBIENT KOMERCIAL 148M², ALIDEMI!

296 000 EUR

Dje 12:37 Dyqani Të tjera , Tiranë

Hotel 4-Katesh per shitje

1 500 000 EUR

Dje 12:32 Të tjera , Tiranë

Shitet/Qera, Hotel, Spille, Kavajë.

3 000 000 EUR

Dje 12:15 Të tjera , Tiranë

(T) �� SHITET AMBIENT KOMERCIAL 261.14M², SELITË!

522 280 EUR

Dje 12:04 Të tjera , Tiranë

(C)�� SHITET HOTEL, SAUK!

2 150 000 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Ambiente biznesi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Ambiente biznesi | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione