Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të tjera Në shitje (Shitet, Shes) në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Ambiente biznesi,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Ambiente biznesi | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 19:10 Të tjera , Tiranë

Jepet me Qera Lavazh

50 000 LEK

Sot 19:10 Të tjera , Tiranë

OKAZION 115.000 € diks pak

115 EUR

Sot 18:10 Të tjera , Tiranë

Shitet, Ambient Biznesi, Unaza e Re. PARK34298

78 000 EUR

Sot 18:09 Të tjera , Tiranë

Shitet, Ambient Biznesi, Rruga 5 Maji, Tiranë. AL34352

121 420 EUR

Sot 18:09 Të tjera , Tiranë

Shitet, Lokal, Yzberisht, Tiranë. PRI33736

120 000 EUR

Sot 18:04 Të tjera , Durrës

Shitet, Hotel, Shkembi I Kavajes, Durres

1 650 000 EUR

Sot 17:54 Të tjera , Durrës

SHITET AMBIENT KOMERCIAL NE VOLLGA !

400 000 EUR

Sot 17:20 Të tjera , Durrës

Shitet Biznes, Bar-Restorant, Piceri, Gjiri i Lalzit.

200 000 EUR

Sot 17:18 Të tjera , Durrës

Shitet, Hotel, Shkembi i Kavajes, Durres

1 650 000 EUR

Sot 17:16 Të tjera , Durrës

SHESIM BAR RESTORANT ‘NE CURRILA DURRES!!!

999 000 EUR

Sot 17:11 Të tjera , Durrës

SHITET AMBJENT BIZNESI VIJA E PARE ME DETIN NE PLAZH!

500 000 EUR

Sot 16:34 Të tjera , Durrës

SHITET AMBIENT NE VOLLGA

177 000 EUR

Sot 16:19 Dyqani Të tjera , Durrës

SHITET GODINE PER BIZNES 4 KATE NE GOLEM

1 700 000 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 15:55 Të tjera , Durrës

SHITET AMBJENT BIZNESI NE PLAZH HEKURUDHA!

40 000 EUR

Sot 15:48 Të tjera , Durrës

SHITET BAR-RESTORANT NE VIJE TE PARE BREGDETARE!

1 000 000 EUR

Sot 15:36 Të tjera , Durrës

Shitet, Bar-Restorant, Ne Vollga, Durres 570,000 €

570 000 EUR

Sot 15:26 Të tjera , Durrës

Shitet Ambient Biznesi

1 250 EUR

Sot 15:26 Të tjera , Durrës

Shitet Kapanon okazion Shkozet Durres

480 000 EUR

Sot 15:24 Të tjera , Durrës

Shitet, Biznesi, Te Kazazi, Durres

323 200 EUR

Sot 14:32 Të tjera , Lushnjë

Magazin per qera ne Llushnje.

1 200 EUR

Sot 14:20 Të tjera , Durrës

OKAZION SHITET KAPANON SHKOZET

480 000 EUR Çmimi me zbritje

Sot 14:14 Të tjera , Durrës

SHITET KAPANON NE SEKTORINE RINIA!

3 600 000 EUR

Sot 13:42 Të tjera , Durrës

Shitet, Ambient Biznesi, Fly, Vollga, Durres

2 200 EUR

Sot 13:37 Të tjera , Tiranë

Shitet ambient te Akses Tirana

136 250 EUR

Sot 13:34 Të tjera , Tiranë

Shesim ambient komercial tek Juridiku

190 000 EUR Çmimi me zbritje

Sot 13:33 Të tjera , Tiranë

SHESIM AMBJENT BIZNESI, KOMPLEKSI ARLIS, FARMACIA 10

278 500 EUR

Sot 13:32 Të tjera , Tiranë

Shitet Lokal te Kompleksi Kontakt, 21 Dhjetori

220 000 EUR

Sot 13:29 Të tjera , Tiranë

SHITET AMBIENT BUZE RRUGE TE RRUGA E DIBRES

210 000 EUR

Sot 13:25 Të tjera , Durrës

SHITET HOTEL NE QERRET !!!

990 000 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Ambiente biznesi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Ambiente biznesi | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione