Publikuar: Qer 25 2022 12:59

Ofroj me qera & shes nje magazine me 2 kate sip 320+320 m2

EUR

/ muaj
Publikuar: Qer 25 12:59
Shikime: 300
Ofroj me qera ose shes nje magazine me 2 kate
kati i pare sip ndertimi 320 m2,
kati i dyte siperfaqe e mbuluar 220 m2 + 100 m2 verande.
Objekti ndodhet ne zonen industriale te Korces ne ish frigoriferin e Konservimit ne kilometrin e pare te rruges nacionale Korce -Tirane , Infrastrukturë e mirë, ka akses për automjetet nga rruga nacionale e cila eshte larg vetem 35 meter ( ne nje nga fotot mund te shihni edhe pozicionin e magazines e rrethuar me vije te kuqe ) , ndertesa eshte ndertuar ne vitin 1985 , ka qene frigorifer i konservimit , eshte e fresket ne vere dhe e ngrohte ne dimer si pasoje e materialit termoizolues qe eshte perdorur
Per me shume informacion me kontaktoni 0692024225
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione