Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Depo Të gjitha në Korçë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Ambiente biznesi,ose lokacione Korçë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Ambiente biznesi | Korçë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

22 Mar 11:20 Depo , Korçë

Ofroj me qera magazine me 2 kate sip totale 680m

300 EUR / muaj

08 Mar 19:27 Depo , Korçë

OBJEKTI SHITET ose LESHOHET ME QIRA

199 999 EUR

19 Dhj 14:15 Depo , Korçë

Bodrum në shitje - Korçë

135 000 EUR

15 Dhj 08:54 Depo , Korçë

Magazinë me qera-Korçë

1 000 EUR / muaj

15 Dhj 08:54 Depo , Korçë

Garazhd me qera - Korçë

7 000 LEK / muaj

08 Pri 13:20 Depo , Korçë

Banak dhe rafte Farmacie

25 000 LEK Çmimi me zbritje

15 Jan 03:15 Depo , Korçë

Jepet magazine me qira

1 EUR / muaj

25 Tet 18:43 Depo , Korçë

Shitet ose lëshohet me qera !

24 Tet 12:28 Depo , Korçë

Maliq sovjan

500 EUR / muaj

07 Mar 11:20 Depo , Korçë

E pershtacme per biznes

500 EUR / muaj

28 Sht 12:03 Depo , Korçë

Shitet Obiekti

65 000 EUR

27 Gush 15:04 Depo , Korçë

MAGAZINE ME QERA

200 LEK

11 Gush 10:30 Depo , Korçë

Ndertese e re ne Korce

27 Korr 12:43 Depo , Korçë

Shitet

120 000 EUR

23 Korr 16:24 Depo , Korçë

Magazine e mbuluar okazion

1 LEK / muaj

14 Maj 15:21 Depo , Korçë

OKAZION

05 Gush 17:51 Depo , Korçë

Magazine tek pazari 300 m2 Me Qera

30 000 LEK Çmimi me zbritje

31 Maj 22:28 Depo , Korçë

Shitet objekt biznesi

1 EUR

30 Tet 16:30 Depo , Korçë

Shitet ambient i pershtatshem per biznes

9 000 000 LEK

14 Sht 09:03 Depo , Korçë

MAGAZINE ME QERA

500 LEK / muaj

07 Sht 08:34 Depo , Korçë

MAGAZINE ME QERA

500 LEK / muaj

04 Sht 08:32 Depo , Korçë

MAGAZINE ME QERA

30 Gush 08:13 Depo , Korçë

MAGAZINE ME QERA

500 LEK / muaj

27 Gush 08:21 Depo , Korçë

MAGAZINE ME QERA

500 LEK / muaj

22 Gush 08:00 Depo , Korçë

MAGAZINE ME QERA

500 LEK / muaj

17 Gush 08:42 Depo , Korçë

MAGAZINE ME QERA

500 LEK / muaj

14 Gush 08:41 Depo , Korçë

MAGAZINE ME QERA

500 LEK

10 Gush 08:25 Depo , Korçë

MAGAZINE ME QERA

07 Gush 08:30 Depo , Korçë

MAGAZINE ME QERA

500 LEK / muaj

02 Gush 08:03 Depo , Korçë

MAGAZINE ME QREA

30 Korr 08:27 Depo , Korçë

MAGAZINE E QERA

350 LEK / muaj

27 Korr 08:43 Depo , Korçë

MAGAZINE ME QERA

350 LEK / muaj

24 Korr 08:43 Depo , Korçë

MAGAZNE ME QERA

20 Korr 08:09 Depo , Korçë

MAGAZINE E QERA

350 LEK

16 Korr 07:25 Depo , Korçë

MAGAZINE ME QERA

350 LEK / muaj

13 Korr 08:42 Depo , Korçë

MAGAZINE ME QERA

350 LEK / muaj

11 Korr 07:39 Depo , Korçë

MAGAZINE ME QERA

350 LEK / muaj

08 Korr 08:33 Depo , Korçë

MAGAZINE ME QERA

350 LEK / muaj

08 Korr 08:01 Depo , Korçë

MAGAZINE ME QERA

350 LEK / muaj

05 Korr 21:00 Depo , Korçë

MAGAZINE ME QERA

350 LEK / muaj

05 Korr 08:27 Depo , Korçë

MAGAZINE ME QERA

350 LEK / muaj

03 Korr 08:08 Depo , Korçë

MAGAZINE ME QERA

350 LEK / muaj

30 Qer 08:32 Depo , Korçë

MAGAZINE ME QERA

350 LEK / muaj

28 Qer 08:38 Depo , Korçë

MAGAZINE ME QERA

350 LEK / muaj

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Ambiente biznesi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Ambiente biznesi | Korçë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione