Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Depo me Qera | Njoftimet ne Gjithë Shqipërinë


Gjej depo të ndryshme me qera në Gjithë Shqipërinë. Shiko njoftimet për depo me qera, magazine me qera, kapanon me qera, depo për pajisje të ndryshme, dhe shumë ambiente tjera me qera. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten e duhur.Sot 01:44
Linku:
Dyqan Depo  ·  Tiranë

MAGAZINE ME QERA,KOMBINAT,400 EURO.

400 EUR / muaj

Online Shitësit të Besuar
Sot 01:45
Linku:
Dyqan Depo  ·  Tiranë

MAGAZINE ME QERA,KOMBINAT,1.200 EURO.

1 200 EUR / muaj

Online Shitësit të Besuar

Sot 02:25 Dyqan Depo  ·  Durrës

Jepet me QERA magazinë Durrës ish Këneta.

45 000 LEK / muaj

Shitësit të Besuar
Sot 01:45
Linku:
Dyqan Depo  ·  Tiranë

MAGAZINE ME QERA,KOMBINAT,1.200 EURO.

1 200 EUR / muaj

Online Shitësit të Besuar
Sot 01:44
Linku:
Dyqan Depo  ·  Tiranë

MAGAZINE ME QERA,KOMBINAT,400 EURO.

400 EUR / muaj

Online Shitësit të Besuar
Sot 00:02 Dyqan Depo  ·  Tiranë

JEPEN ME QIRA KAPANON NE KAMEZ!

3 200 EUR / muaj

Shitësit të Besuar
Dje 22:51 Dyqan Depo  ·  Tiranë

jepet me qera kapanon ne vore

3 000 EUR / muaj

Online Shitësit të Besuar
Dje 16:40 Dyqan Depo  ·  Tiranë

OBJEKTE BIZNESI ME QIRA NË VORË

5 EUR / muaj

Online Shitësit të Besuar
Dje 13:41 Dyqan Depo  ·  Durrës

Kapanon 900m, me Qera

1 600 EUR / muaj

Online Shitësit të Besuar
Dje 13:00 Dyqan Depo  ·  Tiranë

Kapanon me qira ne Autostraden Tirane-Durres!

4 000 EUR / muaj

Shitësit të Besuar
Dje 12:31 Dyqan Depo  ·  Durrës

Qera, Magazine, Ish Keneta, Durres

570 EUR / muaj

Shitësit të Besuar
Dje 11:16 Dyqan Depo  ·  Tiranë

Magazine me qera ne Don Bosko (ID 4281178)

1 500 EUR / muaj

Online Shitësit të Besuar

Kërkoni për depo me qera? Merrjep.al ju ofron përzgjedhje të madhe të ambienteve të ndryshme në shitje dhe me qera në të Gjithë Shqipërinë. Shiko njoftimet dhe gjej atë që të duhet.


Gjej Depo me qera në MerrJep.al


Eksploro njoftimet në MerrJep.al dhe gjej depo me qera me ofertat më të mira. Shiko njoftimet për depo me qera, magazine me qera, kapanon me qera, depo për pajisje të ndryshme, kompleks magazina, godine, kapanon me shkozet, dhome frigoriferike, bodrum, ambient magazinimi, dhe shumë depo të tjera të përshtatshme për biznese të ndryshme. Filtro njoftimet apo kërko në kutinë e kërkimit dhe gjej depo me ofertat më të mira.


Krijo Njoftime per në MerrJep.al


Keni depo të ndryshme që dëshironi ti jepni me qera? Krijo njoftime në MerrJep.al dhe gjej blerësit e interesuar në mesine shumë vizitorëve. Shpërndaj njoftime dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në MerrJep.al.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione