Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Ambiente biznesi Të gjitha në Korçë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Ambiente biznesi,ose lokacione Korçë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Ambiente biznesi | Korçë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 13:10 Të tjera  ·  Korçë

Hotel Bar Restorant

10 Qer 16:16 Dyqane dhe Trafika  ·  Korçë

Shitet njesi biznesi ne korce

5 EUR Çmimi me zbritje

08 Qer 10:26 Dyqane dhe Trafika  ·  Korçë

Dyqan Pazari i vjeter

1 EUR

04 Qer 21:10 Depo  ·  Korçë

Ofroj me qera KATIN E 2 TE NJE magazine me sip totale 600m2

120 EUR / muaj

03 Qer 17:18 Dyqane dhe Trafika  ·  Korçë

Ambjent pune

02 Qer 14:21 Depo  ·  Korçë

Ofroj me qera KATIN E 2 TE NJE magazine me sip totale 600m2

120 EUR / muaj

02 Qer 14:20 Depo  ·  Korçë

shes nje magazine me 2 kate sip 360m2 +320m2

95 000 EUR

02 Qer 14:19 Depo  ·  Korçë

Shes magazine me 2 kate sip totale 680m2(kat1 360m2 +320m2)

95 000 EUR

02 Qer 14:18 Depo  ·  Korçë

OFROJ MAGAZINE 100 M2 ME QERA NE KORCE NE ZONEN INDUSTRIALE

13 000 LEK / muaj

24 Maj 10:09 Të tjera  ·  Korçë

Bar Restorant Valbona

1 LEK

23 Maj 06:50 Të tjera  ·  Korçë

Bar Restorant Valbona

1 LEK

22 Maj 21:27 Depo  ·  Korçë

Frigorifer

2 300 EUR

Online
22 Maj 15:01 Të tjera  ·  Korçë

Bar Restorant

1 LEK

21 Maj 13:17 Dyqane dhe Trafika  ·  Korçë

Makineri per stampim automatike

40 000 EUR

20 Maj 18:22 Të tjera  ·  Korçë

Shitet

2 300 EUR

15 Maj 18:37 Industri dhe Puntori  ·  Korçë

Frigorifer

2 300 EUR

13 Maj 13:53 Të tjera  ·  Korçë

Shitet, Kapanon + Truall, Km1 Korçë-Pogradec

374 600 EUR

13 Maj 13:53 Depo  ·  Korçë

Shitet, Magazinë, Dvoran/Mollaj, Korçë

8 000 EUR

07 Maj 18:29 Industri dhe Puntori  ·  Korçë

OKAZION Shitet ndertese e re biznesi.

03 Maj 14:08 Dyqane dhe Trafika  ·  Korçë

Dyqan 70m2 me hipoteke (ose me qera)

45 000 EUR Çmimi me zbritje

26 Pri 15:25 Të tjera  ·  Korçë

Hapsire Bisnesi me qera

23 Pri 06:36 Industri dhe Puntori  ·  Korçë

Ndertese e re biznesi

19 Pri 10:37 Dyqan Zyra  ·  Korçë

Objekt në shitje – Lagjja 7, Korcë

150 000 EUR

Shitësit të Besuar
11 Pri 23:27 Të tjera  ·  Korçë

SHITET HOTEL NE KORÇË

1 000 000 EUR

09 Pri 05:17 Të tjera  ·  Korçë

Cmimi i diskutueshem

06 Pri 10:26 Dyqane dhe Trafika  ·  Korçë

Ambjent

250 EUR / muaj

30 Mar 23:26 Dyqane dhe Trafika  ·  Korçë

Njesi biznesi

345 800 EUR

26 Mar 21:54 Të tjera  ·  Korçë

OKAZION LOKAL BIZNES NE FUNKSION BAR CLUB LOUNGE

35 000 EUR

24 Mar 12:43 Zyra  ·  Korçë

Lëshohet dyqani me qera

250 EUR /

24 Mar 12:43 Zyra  ·  Korçë

Lëshohet dyqani me qera

250 EUR /

24 Mar 12:43 Zyra  ·  Korçë

Lëshohet dyqani me qera

250 EUR /

21 Mar 22:54 Depo  ·  Korçë

Magazinë në Korçë

5 000 000 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Ambiente biznesi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Ambiente biznesi | Korçë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione