Publikuar: Maj 05 2023 02:51

Ford fiesta

EUR

EUR
Publikuar: Maj 05 02:51
Shikime: 1
Ford fiesta nafte
Viti 2008
179 000 km
Me navi te madh
Sendilje me ngrohje.
Makina e sapoardhur nga gjermani e gatshme per targa
Disponojm dhe fotot e makines bler ne gjermani bashk me kilometrat. Origjinale
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0699714418

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione