Publikuar: Mar 06 2017 10:03

BMW 525D

EUR

Publikuar: Mar 06 10:03
Shikime: 3
Shitet BMW 525 .D. naft viti 2001 letrat e prera deri me dt 29.12.2017 .shum e paster si nga brenda dhe nga jasht me te gjitha sherbimet e bera makina ska nevoj per asnje gje mund ta kontrolloni te mekanoku juaj i besur .Makina ka bagazhier me 6 cd komandi ne timon makina esht full per tipin e saj .Mundesi ndrrimi me ndrrim ka cmim tje flm.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
3
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0684727300

Adresa:

Blini

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione