Publikuar: Jan 13 2021 07:37

traktor 28

LEK

Publikuar: Jan 13 07:37
Shikime: 4
shitet traktor 28 ne gjendje shum te mir me 4 goma te reja dhe sistem ndezje me motorrino prova mund te behet si te doni ju.
esht me bateri te re dhe kandeleta te reja per me teper tel 0697594212
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione