Lushnjë | Makina bujqësore dhe pyllore | Traktorë | MerrJep

Fiat , 111
Same , 26
Deutz Fahr , 27
TAFE , 2
IMT , 4
John Deere , 25
Dje 19:19 Traktorë , Lushnjë

Alper 4+1

3 500 LEK

19 Tet 17:03 Traktorë , Lushnjë

TRAKTOR OKAZION

380 000 LEK

11 Tet 10:48 Traktorë , Lushnjë

traktor

2 800 EUR

09 Tet 00:24 Traktorë , Lushnjë

landini

17 000 EUR

06 Tet 20:54 Traktorë , Lushnjë

Goldoni

1 LEK

05 Tet 08:54 Traktorë , Lushnjë

Zitor

1 LEK

Në fillim