Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Traktorë në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Fiat , 2939
Same , 536
Deutz Fahr , 492
Fendt Farmer , 263
Iseki , 194
Kubota , 578
TAFE , 38
Mitsubishi , 84
IMT , 294
Shibaura , 19
John Deere , 922
Yanmar , 185
Ford , 1

Traktorë të përdorur dhe të ri në shitje. Blej traktor të markave të ndryshme si Fiat, Same Solaris, Hurliman, Fendt, Belarus, Iseki, Ford, Kubota, Ferguson, Lamboughini dhe shumë të tjerë. Shikoni njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni Traktorë në shitje me çmimet më të arsyeshme.


Posedoni Traktorë të ri apo të përdorur? Shisni në MerrJep.al shpejtë dhe lehtë, shpërnani njoftime në mesin e shumë blerësve potencialë.Sot 07:05
Linku:
Traktorë  ·  Fiat  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Newholland L85 Turbo

Shitësit të Besuar

Sot 07:17 Traktorë  ·  Fiat  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Newholland L75 Fiatagri

Shitësit të Besuar
Sot 07:06 Traktorë  ·  Markë tjetër  ·  New Holland  ·  Durrës

Newholland TN 75 F Frutteto

Shitësit të Besuar
Sot 07:06 Traktorë  ·  Fiat  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Newholland Fiat 50-66S 1997

Shitësit të Besuar
Sot 07:06 Traktorë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Mc Cormick Mc 115 ‼️ 118Kuaj

Shitësit të Besuar
Sot 07:06 Traktorë  ·  Fiat  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Fiat 1000Dt 1980

Shitësit të Besuar
Sot 07:06 Traktorë  ·  Fiat  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Fiatagri F100 Winner ‼️

Shitësit të Besuar
Sot 07:06 Traktorë  ·  John Deere  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

John Deere 6300 Me Kove

Shitësit të Besuar
Sot 07:06 Traktorë  ·  Fiat  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Fiatagri 60-94 Dt 1996

Shitësit të Besuar
Sot 07:06 Traktorë  ·  John Deere  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Freze Pegoraro 250 Cm

Shitësit të Besuar
Sot 07:06 Traktorë  ·  John Deere  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

John Deere 6010 ‼️ 75 Kuaj fuqi

Shitësit të Besuar
Sot 07:06 Traktorë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Rimorkio vetehkarkuese Anesore 9Ton

Shitësit të Besuar
Sot 07:06 Traktorë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Gabina origjinale per Antonio Carraro

Shitësit të Besuar
Sot 07:06 Traktorë  ·  Markë tjetër  ·  Landini  ·  Durrës

Landini Rex 80Gt 2016 ‼️

Shitësit të Besuar
Sot 07:06 Traktorë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Antonio Carraro Srx 8400 2012

Shitësit të Besuar
Sot 07:05
Linku:
Traktorë  ·  Fiat  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Newholland L85 Turbo

Shitësit të Besuar
Sot 07:05 Traktorë  ·  Markë tjetër  ·  New Holland  ·  Durrës

Newholland Tek diferencial dhe 4x4

Shitësit të Besuar
Sot 07:05 Auto sallon Traktorë  ·  John Deere  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Traktor JOHN DEERE 6090M

Shitësit të Besuar
Sot 07:04 Traktorë  ·  Markë tjetër  ·  Landini  ·  Durrës

LANDINI LEGEND me kove TRIMA 5.0P

Shitësit të Besuar
Sot 07:04 Traktorë  ·  Deutz Fahr  ·  DX  ·  Durrës

Deutz Fahr DX 3.70 70 Hp

Shitësit të Besuar
Sot 07:04 Traktorë  ·  Fiat  ·  180-90  ·  Durrës

FIATAGRI 180-90 TURBO DT

Shitësit të Besuar
Sot 07:04 Traktorë  ·  Fiat  ·  180-90  ·  Durrës

Fiatagri 180-90 TURBO Dt

Shitësit të Besuar
Sot 07:04 Traktorë  ·  Fiat  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Fiatagri 72-94 Turbo Dt Hi-Lo

Shitësit të Besuar
Sot 07:04 Traktorë  ·  Fiat  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Fiat 45-66 Tek Diferencial

Shitësit të Besuar
Sot 07:04 Traktorë  ·  Fiat  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Fiat 80-75 ‼️ me Zinxhire

Shitësit të Besuar
Sot 07:04 Traktorë  ·  Markë tjetër  ·  Case Internacional  ·  Durrës

Case IH 2140. 2003 ‼️

Shitësit të Besuar
Sot 07:04 Traktorë  ·  Same  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Shitur

Shitësit të Besuar
Sot 07:04 Traktorë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Plug 4 Vesh Aktaslar ❌OKAZION ❌

Shitësit të Besuar
Sot 07:04 Traktorë  ·  John Deere  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

John Deere 6810 ‼️ 8900H

Shitësit të Besuar
Sot 07:04 Traktorë  ·  Fiat  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Fiatagri 70-90 Dt

Shitësit të Besuar
Sot 07:04 Traktorë  ·  Markë tjetër  ·  Landini  ·  Durrës

Landini Globus 75 Top 1999

Shitësit të Besuar
Sot 07:04 Traktorë  ·  John Deere  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

John Deere 6600 ‼️ 110Kuaj fuqi

Shitësit të Besuar
Sot 07:04 Traktorë  ·  John Deere  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

John Deere 6100 ‼️

Shitësit të Besuar
Sot 07:04 Traktorë  ·  John Deere  ·  1950  ·  Durrës

JOHN DEERE 1950 1994

Shitësit të Besuar
Sot 07:04 Traktorë  ·  Fiat  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Fiatagri 100-90 Dt

Shitësit të Besuar
Sot 07:04 Traktorë  ·  Fiat  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

FIATAGRI 140-90 TURBO DT ��

Shitësit të Besuar
Sot 06:33 Traktorë  ·  Markë tjetër  ·  Belarus  ·  Tiranë

Shteti

2 400 EUR

Sot 06:30 Traktorë  ·  Markë tjetër  ·  Belarus  ·  Tiranë

Pjes belarusi

Sot 06:28 Traktorë  ·  Fiat  ·  180-90  ·  Tiranë

Vegla bujqesore e pjes

1 234 EUR

Sot 06:15 Traktorë  ·  Fiat  ·  Model Tjeter  ·  Kavajë

Shitet fiat 780 me kov

1 LEK

Sot 06:14 Traktorë  ·  Fiat  ·  Model Tjeter  ·  Kavajë

Fiatagri 110 90 dt

1 LEK

Sot 06:04 Traktorë  ·  Kubota  ·  B1600  ·  Korçë

Kubota b 1600 okazion. 3.5 L

350 LEK

Sot 05:41 Traktorë  ·  Fiat  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Fiat 70 66

1 LEK

Shitësit të Besuar

Mijëra njoftime për traktorë të markave dhe modeleve të ndryshme në shitje. Shikoni njoftimet dhe gjeni ofertën ideale në tregun më të madhë online - MerrJep.al.


Blej Traktorë të markave më të njohura


Jeni fermerë dhe dëshironi ta punoni tokën? Gjeni makina bujqësore të ndryshme në shitje me çmimet më të arsyeshme. Blej traktorë të markave dhe modeleve të ndryshme si Same Taurus 60, Same Centauro 60, Same Leone 75, Fendt Farmer, Fendt 309, Fendt 312c, Fendt 106 ls, Mssey Ferguson 3645, Massey Ferguson 680, Ferguson 539, Ferguson 3070, Deutz Fahr 7006, Deutz Fahr Agrotron, Deutz Fahr dx dhe shumë të tjerë në shitje.


Blej dhe shit Traktorë në MerrJep.al


Bleni dhe shisni traktorë të markave të ndryshme. Nëse posedoni traktorë të ri apo të përdorur të ndryshëm ju mund ta shisni atë në MerrJep.al shpejtë dhe lehtë. Shpërndani njoftime dhe gjeni blerësit potencialë.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione