Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina bujqësore dhe pyllore Të gjitha në Lushnjë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina bujqësore dhe pyllore,ose lokacione Lushnjë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | Lushnjë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 20:21 Traktorë , Lushnjë

Shite traktoe

3 000 EUR

Dje 16:28 Makina korrëse , Lushnjë

shiten per pjes

Dje 12:24 Të tjera , Lushnjë

Shkundese ulliri

150 LEK

Dje 11:29 Të tjera , Lushnjë

Shitet kompresor

1 700 LEK

01 Tet 14:49 Traktorë , Lushnjë

+303271121740

3 000 EUR

01 Tet 10:03 Të tjera , Lushnjë

Okazion

30 Sht 17:30 Makina korrëse , Lushnjë

Makin silazhi

1 000 EUR

29 Sht 17:27 Traktorë , Lushnjë

traktor

30 EUR

28 Sht 22:15 Traktorë , Lushnjë

New holland

1 EUR

27 Sht 22:48 Traktorë , Lushnjë

Shes pomp laburgini

27 Sht 21:22 Makina korrëse , Lushnjë

Laverda M304

1 EUR

27 Sht 19:41 Traktorë , Lushnjë

Traktore i ri 26 kuajfuqi

11 000 EUR

27 Sht 13:32 Traktorë , Lushnjë

Shitet

1 LEK

26 Sht 22:47 Të tjera , Lushnjë

Pompe presjoni

400 LEK

25 Sht 20:22 Pjesët rezerve , Lushnjë

Pluk nardi c 7 origjinal

1 LEK

25 Sht 17:26 Të tjera , Lushnjë

Frezë

1 800 EUR

24 Sht 21:15 Të tjera , Lushnjë

Shiten 3 plugje 2 freza 1 pome uji

24 Sht 16:50 Traktorë , Lushnjë

TRAKTOR MITSUBISH

6 000 EUR

21 Sht 22:04 Traktorë , Lushnjë

Shitet Fiatagri 115/90 super gjendje

20 Sht 23:13 Të tjera , Lushnjë

Freza

20 001 500 EUR

20 Sht 19:48 Traktorë , Lushnjë

Traktor Antonio Carraro 55 kuaj fuqi

700 000 LEK

20 Sht 14:05 Moto-kultivatorë , Lushnjë

Motofrez

500 LEK

19 Sht 22:19 Traktorë , Lushnjë

Shitet John Deere

28 000 EUR

19 Sht 06:35 Traktorë , Lushnjë

Kubota

7 LEK

18 Sht 20:08 Të tjera , Lushnjë

Triuror per fara te imta

2 000 LEK

18 Sht 19:35 Pjesët rezerve , Lushnjë

Freza Meritano 1.7 meter

15 000 LEK

16 Sht 20:44 Makina korrëse , Lushnjë

Trince ORSi profesionale Italiane.

3 LEK

16 Sht 13:29 Traktorë , Lushnjë

Zetor carraro 4x4

3 000 EUR

15 Sht 13:01 Traktorë , Lushnjë

Kubota i ri me 0 ore pune sapo ardhur viti 2023

17 000 EUR

15 Sht 12:57 Traktorë , Lushnjë

JOHN DEERE 3036E

15 500 EUR

12 Sht 03:05 Moto-kultivatorë , Lushnjë

Pluk 2 rrotullues

2 000 EUR

10 Sht 07:09 Të tjera , Lushnjë

RIMORKIO PER ZETOR

40 000 LEK Çmimi me zbritje

09 Sht 19:09 Të tjera , Lushnjë

Pluk shitet nderrohet

1 LEK

09 Sht 08:06 Makina korrëse , Lushnjë

Motorr korrse

1 500 LEK

06 Sht 22:19 Traktorë , Lushnjë

New holland T5050

32 LEK

05 Sht 18:41 Traktorë , Lushnjë

Shiten Traktor Valmet dhe Kubota

04 Sht 23:28 Traktorë , Lushnjë

Shitet zetori

15 000 EUR

03 Sht 23:38 Moto-kultivatorë , Lushnjë

Frez dore lambordini

1 000 EUR

03 Sht 21:15 Traktorë , Lushnjë

Shitet.

11 500 LEK

02 Sht 22:35 Traktorë , Lushnjë

SAME TIGER 100

6 300 EUR

31 Gush 23:33 Moto-kultivatorë , Lushnjë

Shitet braz hapes

500 LEK

31 Gush 09:25 Traktorë , Lushnjë

Shitet braz hapes

500 LEK

30 Gush 18:52 Traktorë , Lushnjë

plug

500 EUR

29 Gush 23:30 Traktorë , Lushnjë

Shiten Traktor Valmet dhe Kubota

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina bujqësore dhe pyllore në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | Lushnjë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione