Lushnjë | Automjete | Makina bujqësore dhe pyllore

Dje 20:37 ,

Plug

2 LEK

Dje 20:30 ,

Makine Gruri

130 000 LEK

Dje 20:30 ,

Pleheruese

2 500 LEK

Dje 20:29 ,

Braze hapese

3 500 LEK

Dje 20:29 ,

Baze hapese

60 000 LEK

18 Tet 22:57 ,

OKAZJON

1 LEK

18 Tet 21:01 ,

Plug

1 LEK

18 Tet 09:46 ,

Landini 8880

18 000 LEK

17 Tet 21:18 ,

Frezë

200 000 LEK

17 Tet 21:18 ,

Ford 5000

950 000 LEK

17 Tet 20:28 ,

Frez Okazion

1 200 EUR

17 Tet 09:26 ,

geni

700 000 LEK

16 Tet 21:12 ,

Shite plug nardi

3 200 LEK

16 Tet 20:26 ,

Plug

1 000 EURNë fillim