Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura TAFE 42Di Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina bujqësore dhe pyllore,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | TAFE 42Di | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

16 Pri 17:36 Traktorë  ·  TAFE  ·  42Di  ·  Berat

shes traktor tafe i ri 00 tel 049856534

29 Mar 19:49 Traktorë  ·  TAFE  ·  42Di  ·  Korçë

Shitet 42 DI TAFE

1 EUR

16 Mar 17:16 Traktorë  ·  TAFE  ·  42Di  ·  Berat

Shperndars i plehit Amazone

123 EUR

17 Tet 20:22 Traktorë  ·  TAFE  ·  42Di  ·  Korçë

Shitet

06 Tet 15:01 Traktorë  ·  TAFE  ·  42Di  ·  Has

Zetor

5 000 EUR

09 Pri 17:01 Traktorë  ·  TAFE  ·  42Di  ·  Korçë

Traktor_shitet ose ndrohet me fadrome

1 EUR

06 Shk 14:55 Traktorë  ·  TAFE  ·  42Di  ·  Korçë

Pompe sperkatese

2 400 EUR

21 Dhj 19:16 Traktorë  ·  TAFE  ·  42Di  ·  Korçë

Shitet traktor me agregate

10 000 EUR

30 Nën 06:59 Traktorë  ·  TAFE  ·  42Di  ·  Berat

Shes kraht hidrolik per mjellse misrit te ri

10 EUR

10 Sht 22:45 Traktorë  ·  TAFE  ·  42Di  ·  Korçë

Taf 42

18 Mar 18:39 Traktorë  ·  TAFE  ·  42Di  ·  Mat

Shitet belarus 6500

6 000 LEK

30 Jan 19:22 Traktorë  ·  TAFE  ·  42Di  ·  Korçë

Tafe 42

12 000 EUR

17 Jan 18:05 Traktorë  ·  TAFE  ·  42Di  ·  Korçë

Shitet OKAZION

10 500 EUR

17 Jan 17:48 Traktorë  ·  TAFE  ·  42Di  ·  Korçë

Shitet OKAZION

10 500 EUR

25 Tet 22:16 Traktorë  ·  TAFE  ·  42Di  ·  Malësi e Madhe

Shitet

1 EUR

11 Tet 15:22 Traktorë  ·  TAFE  ·  42Di  ·  Tropojë

Shitet traktor Tafe Di42

8 300 EUR

21 Korr 15:12 Traktorë  ·  TAFE  ·  42Di  ·  Korçë

Shitet traktor

7 700 EUR

13 Jan 19:37 Traktorë  ·  TAFE  ·  42Di  ·  Lushnjë

traktor 28

1 600 LEK

26 Tet 16:45 Traktorë  ·  TAFE  ·  42Di  ·  Peqin

Shitet zitor tajshon

2 500 LEK

24 Sht 20:39 Traktorë  ·  TAFE  ·  42Di  ·  Tiranë

Tk 82

80 000 LEK

25 Qer 23:10 Traktorë  ·  TAFE  ·  42Di  ·  Peqin

TS354C

3 000 EUR Çmimi me zbritje

08 Mar 21:29 Traktorë  ·  TAFE  ·  42Di  ·  Korçë

Tafe

15 Jan 16:32 Traktorë  ·  TAFE  ·  42Di  ·  Sarandë

Plug TERRA

1 400 EUR

22 Dhj 18:53 Traktorë  ·  TAFE  ·  42Di  ·  Korçë

Shitet nderohen

24 Nën 18:59 Traktorë  ·  TAFE  ·  42Di  ·  Korçë

Traktor me agregate

13 000 EUR

05 Dhj 19:47 Traktorë  ·  TAFE  ·  42Di  ·  Lushnjë

Shitet tafe per arsye largimi me korrse bari

7 200 EUR

18 Jan 19:30 Traktorë  ·  TAFE  ·  42Di  ·  Kukës

Shes TAFE 42DI viti i prodhimit 2009

17 Gush 23:27 Traktorë  ·  TAFE  ·  42Di  ·  Dibër

Shitet traktor TAFE(2006)Gjitha pajisjet buqesore

8 000 EUR

03 Jan 16:33 Traktorë  ·  TAFE  ·  42Di  ·  Korçë

Frez

1 000 EUR

24 Sht 20:32 Traktorë  ·  TAFE  ·  42Di  ·  Shkodër

Zitor imr

01 Qer 17:26 Traktorë  ·  TAFE  ·  42Di  ·  Lushnjë

Shitet trakor

9 500 EUR

24 Mar 22:14 Traktorë  ·  TAFE  ·  42Di  ·  Tiranë

Tafe 42 internacional dhe aje 4 here 4

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina bujqësore dhe pyllore në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | TAFE 42Di | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione