Publikuar: Qer 21 2019 11:50

Traktor Same Explorer 90 DT

EUR

EUR
Publikuar: Qer 21 11:50
Shikime: 218
Shitet Traktor Same Explorer Viti 97,me letra.
Traktori eshte blere ne Itali dhe eshte perdorur per perdorim vetjak .
Traktori eshte ne gjendje shum te mire xhenerike dhe motorrike,me kabin hermetike ,kondicioner,sedile me ajer,ka te 4 gomat e reja GOOD YEAR .Ka 6500 ore pune,3 grupe marshash para dhe mbrapa ,2 boshte per nxjerjen e xhirove shitet me plyk dhe lidhse,
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione