Fier | Makina bujqësore dhe pyllore | Traktorë

Fiat , 262
Same , 45
Deutz Fahr , 53
Iseki , 1
Kubota , 2
IMT , 6
John Deere , 62
Yanmar , 24
Sot 18:52 ,

Timon idraulic

200 EUR

Sot 18:49 ,

fiat 550

Sot 18:23 ,

Shitet Zetor Kubota

4 000 EUR

Sot 07:21 ,

Shitet Same Saturno 80

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Dje 22:48 ,

Yanmar 16.5 kuaj fuqi

4 500 000 LEK

29 Nën 20:06 ,

Fiat special 750

8 000 EUR

29 Nën 19:58 ,

Yanmar F165 4x4

4 500 000 LEK

29 Nën 15:17 ,

Fiat 566

6 000 EUR

28 Nën 20:06 ,

Isek 23

5 500 EUR

28 Nën 19:26 ,

Sam leopard85

1 500 LEKNë fillim