Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina bujqësore dhe pyllore Të gjitha në Fier

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina bujqësore dhe pyllore,ose lokacione Fier,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | Fier ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 19:57 Makina korrëse , Fier

Makin grirese silazhi

1 000 000 LEK Çmimi me zbritje

Dje 18:23 Të tjera , Fier

Freze Gjermane me Garnaci

2 700 LEK

Dje 17:58 Të tjera , Fier

Freze Gjermane me Garnaci

2 700 LEK

Dje 17:14 Të tjera , Fier

Gome 16 9 34 radjale

1 LEK

Dje 16:46 Traktorë , Fier

Fiat 570 dt

Dje 15:59 Të tjera , Fier

Landini 6860

21 Mar 23:15 Të tjera , Fier

Gome 16 9 34 kushton 100milek

100 LEK

21 Mar 19:26 Traktorë , Fier

Gabine traktori

21 Mar 19:05 Traktorë , Fier

Plyg rrutullus huard gjerman

21 Mar 18:58 Traktorë , Fier

Fiatagri 8090 hi-lo

20 EUR

21 Mar 17:51 Dyqani Të tjera , Fier

Plug 2 vesh 14"

21 Mar 17:04 Traktorë , Fier

lamborghini 1156 115cv

21 Mar 17:00 Moto-kultivatorë , Fier

plyk tresh

21 Mar 11:42 Makina korrëse , Fier

Mbledhese Krone

230 000 LEK

21 Mar 09:34 Të tjera , Fier

Paraplore plugu 3she rrotullus

1 LEK

21 Mar 09:34 Të tjera , Fier

Shitet plug belarusi 90cm

1 LEK

21 Mar 09:34 Të tjera , Fier

Plug 2she me sposti. Per 25 55 kuaj fuqi

1 LEK

21 Mar 09:08 Moto-kultivatorë , Fier

gaspardo 520 sp

21 Mar 09:07 Traktorë , Fier

shitet fiat 600 dt 60cv

21 Mar 09:06 Traktorë , Fier

shitet traktori universal fiat

21 Mar 08:59 Moto-kultivatorë , Fier

dengje jonxhe

7 LEK

20 Mar 23:04 Makina lidhëse , Fier

Shien mjete buqesore

6 LEK

20 Mar 23:02 Makina lidhëse , Fier

Shitet

6 LEK

20 Mar 23:01 Traktorë , Fier

Fiat

1 EUR

20 Mar 20:27 Traktorë , Fier

Shitet

9 000 EUR

20 Mar 20:14 Traktorë , Fier

Fiat 80 66

15 200 LEK

20 Mar 20:14 Traktorë , Fier

Ferguson 374V Frutteto

12 800 EUR

20 Mar 14:07 Pjesët rezerve , Fier

korrse 165

2 000 LEK

20 Mar 12:31 Makina korrëse , Fier

Bot sperkatje

20 Mar 12:27 Moto-kultivatorë , Fier

Frez Dore Italiane OKAZION

315 EUR Çmimi me zbritje

20 Mar 00:25 Të tjera , Fier

Freze

2 700 LEK

19 Mar 17:22 Makina korrëse , Fier

Korse dhe mbledhse bari

11 111 111 LEK

19 Mar 15:03 Traktorë , Fier

Ferguson 374V Frutteto

12 800 EUR

19 Mar 09:23 Makina korrëse , Fier

Karrukull vaditje 90x250

1 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina bujqësore dhe pyllore në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | Fier juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione