Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Same Explorer Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina bujqësore dhe pyllore,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | Same Explorer | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

28 Mar 11:44 Traktorë  ·  Same  ·  Explorer  ·  Krujë

SAME Trident 130

19 Mar 12:24 Traktorë  ·  Same  ·  Explorer  ·  Has

Same Explorer 65

12 500 EUR

21 Shk 06:56 Traktorë  ·  Same  ·  Explorer  ·  Pogradec

Traktor Same 4x4 Explorer 70 DT

100 EUR

19 Dhj 19:43 Traktorë  ·  Same  ·  Explorer  ·  Peqin

Shitet gjenerator

1 LEK

17 Maj 23:15 Traktorë  ·  Same  ·  Explorer  ·  Durrës

Shitet

1 LEK

21 Shk 12:29 Traktorë  ·  Same  ·  Explorer  ·  Fier

Same Centurion 75 Export

9 000 EUR

19 Shk 19:56 Traktorë  ·  Same  ·  Explorer  ·  Lezhë

plug 2 ne gjendje te mir

250 LEK

15 Dhj 05:19 Traktorë  ·  Same  ·  Explorer  ·  Has

same

25 Sht 19:03 Auto sallon Traktorë  ·  Same  ·  Explorer  ·  Durrës

Traktor Same Explorer 80 DT

1 EUR

Shitësit të Besuar
17 Maj 21:43 Traktorë  ·  Same  ·  Explorer  ·  Fier

Same

23 Shk 20:49 Traktorë  ·  Same  ·  Explorer  ·  Delvinë

traktori same explorer

4 500 EUR

07 Dhj 17:57 Traktorë  ·  Same  ·  Explorer  ·  Fier

Same Explorer 105.4 Okazion Viti 2016:

24 000 EUR

06 Sht 08:59 Traktorë  ·  Same  ·  Explorer  ·  Shkodër

Same

25 Korr 12:38 Traktorë  ·  Same  ·  Explorer  ·  Lushnjë

Shes zitorin same 80

1 EUR

25 Korr 01:09 Traktorë  ·  Same  ·  Explorer  ·  Lushnjë

Same explorer 2

1 EUR

14 Korr 00:25 Traktorë  ·  Same  ·  Explorer  ·  Lushnjë

Same explorer 2 80

1 EUR

11 Maj 14:24 Traktorë  ·  Same  ·  Explorer  ·  Lushnjë

Traktor

07 Maj 21:07 Traktorë  ·  Same  ·  Explorer  ·  Durrës

Same 85 okazion

7 200 EUR

29 Pri 23:33 Traktorë  ·  Same  ·  Explorer  ·  Fier

Traktor Same Explorer 90 DT

10 000 EUR Çmimi me zbritje

29 Pri 04:14 Traktorë  ·  Same  ·  Explorer  ·  Fier

Shitet Same Explorer 90 TD Viti 97

13 000 EUR

17 Pri 13:17 Traktorë  ·  Same  ·  Explorer  ·  Durrës

Same 85 okazion

7 200 EUR

17 Pri 10:25 Traktorë  ·  Same  ·  Explorer  ·  Durrës

Same 85 okazion

7 200 EUR

19 Mar 22:03 Traktorë  ·  Same  ·  Explorer  ·  Durrës

Same leopard 85 okazion

7 200 EUR

18 Mar 18:52 Traktorë  ·  Same  ·  Explorer  ·  Durrës

shitet frez

900 LEK

06 Jan 18:52 Traktorë  ·  Same  ·  Explorer  ·  Pogradec

Shitet Traktor

3 500 EUR

24 Qer 18:44 Traktorë  ·  Same  ·  Explorer  ·  Kavajë

Same explorer 70 -okazion-

10 000 EUR Çmimi me zbritje

27 Maj 10:47 Traktorë  ·  Same  ·  Explorer  ·  Fier

Bare

14 Maj 19:13 Traktorë  ·  Same  ·  Explorer  ·  Lushnjë

Mlethse

1 111 111 LEK

15 Pri 12:52 Traktorë  ·  Same  ·  Explorer  ·  Vlorë

Same eksplor 80

24 Mar 13:24 Traktorë  ·  Same  ·  Explorer  ·  Kavajë

Same explorer

13 000 EUR

09 Shk 12:06 Traktorë  ·  Same  ·  Explorer  ·  Berat

Traktor same

6 000 EUR Çmimi me zbritje

26 Jan 10:33 Traktorë  ·  Same  ·  Explorer  ·  Kukës

PJESE KEMBIMI PER ZETORA

1 EUR

29 Sht 23:09 Traktorë  ·  Same  ·  Explorer  ·  Vlorë

Sam explorer 80

11 000 LEK

26 Sht 12:29 Traktorë  ·  Same  ·  Explorer  ·  Vlorë

Same explorer

18 Sht 07:18 Traktorë  ·  Same  ·  Explorer  ·  Vlorë

Sam explorer 80 kv

20 Gush 10:35 Traktorë  ·  Same  ·  Explorer  ·  Shkodër

hurliman turbo diesel

14 Gush 23:39 Traktorë  ·  Same  ·  Explorer  ·  Kukës

Agro Buli - Kosove - Same Laser 90 - v.p 90

9 500 EUR

12 Jan 11:04 Traktorë  ·  Same  ·  Explorer  ·  Krujë

Zetor same 95 kv

135 000 LEK

22 Nën 18:17 Traktorë  ·  Same  ·  Explorer  ·  Durrës

Shes zetor same

10 000 EUR

23 Tet 19:30 Traktorë  ·  Same  ·  Explorer  ·  Krujë

Shes zetor same 95 kV 4x4

1 400 000 LEK

08 Tet 20:38 Traktorë  ·  Same  ·  Explorer  ·  Kukës

Auto trans

14 500 EUR

13 Gush 09:08 Traktorë  ·  Same  ·  Explorer  ·  Krujë

Zetor same panthera 95 kv

21 Korr 20:12 Traktorë  ·  Same  ·  Explorer  ·  Kavajë

Shitet same Fruttet 95 vitit 2007 4x4

26 Mar 14:51 Traktorë  ·  Same  ·  Explorer  ·  Fier

same

1 EUR

05 Mar 12:07 Traktorë  ·  Same  ·  Explorer  ·  Lushnjë

SaMe Drago 120 kuaj fuqi

8 500 EUR

07 Shk 11:53 Traktorë  ·  Same  ·  Explorer  ·  Shkodër

Traktor

15 000 EUR

08 Dhj 09:24 Traktorë  ·  Same  ·  Explorer  ·  Kavajë

same

7 000 000 LEK

06 Pri 09:18 Traktorë  ·  Same  ·  Explorer  ·  Krujë

Zetor same 95

11 000 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina bujqësore dhe pyllore në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | Same Explorer | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione