Garazha dhe Baraka në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Tiranë , 735
Durrës , 113
Vlorë , 48
Fier , 26
Elbasan , 25
Shkodër , 24
Lezhë , 23
Korçë , 21
Berat , 15
Shfaqni të gjitha

Baraka dhe Garazha në shitje. Shiko njoftimet për garazha, konteiner, kapanon, kioskë, magazine, barake në shitje në Gjithë Shqipërinë. Filtroni njoftimet ose kërkoni në kutinë e kërkimit për garazhën që ju nevojitet dhe shikoni njoftimet që ju interesojnë më shumë. Blej dhe shit garazha dhe baraka në tregun më të madhë online - MerrJep.al.


Dje 08:26 ,

JEPET ME QERA

1 LEK / muaj

02 Gush 20:21 ,

Magazin okazion

60 000 EUR

31 Korr 14:39 ,

Shitet Dyqani

71 550 EUR

Blej Garazha/Baraka online në MerrJep.al

Shikoni me qindra njoftime në MerrJep.al për garazha të ndryshme në shitje. Filtroni njoftimet apo kërkoni në kutinë e kërkimit për garazhën që ju nevojitet. Gjej garazha, baraka, kioska, kapanon, magazine, post parkim, shtepi portative, dyqan, bodrum, me ofertat më të mira dhe me çmimet më të arsyeshme.

Shit Garazha/Baraka në MerrJep.al

Posedoni garazha, baraka apo kioska të ndryshme? Bëhu pjesë e mijëra shitësve online në tregun më të madhë online -MerrJep.al. Krijo njoftime dukeplotësuar formularin me informata në lidhje me garazhën që dëshironi ta shisni dhe gjeni blerësit e interesuar.


Në fillim