Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Baraka dhe garazha në Tiranë

Jeni duke kërkuar për baraka dhe garazha në Tiranë? Po kërkoni nje garazh ku të vendosni makinën tuaj? Po shikoni për një garazh në shitje në Tiranë? Jeni ne vendin e duhur. MerrJep është platforma e duhur nëse po kërkoni baraka dhe garazha, garazha për vetura, garazha të gatshme, garazh në shitje në Tiranë apo garazh me qera.


Shikoni të renditura në MerrJep në listën e baraka dhe garazha në Tiranë dhe gjeni garazh për makinën tuaj. Më poshtë do të gjeni të reklamuar baraka dhe garazha në lagje të ndryshme të Tiranës si : Komuna e Parisit, Rruga e Durrësit, Rruga e Elbasanit, Bllok, Mine Peza. Në platformën MerrJep gjithashtu do të gjeni reklama të ndryshme për kapanon me qera Tiranë dhe kapanon në shitje .

Sot 07:47 Garazha, kioska dhe baraka , Tiranë

POSTE PARKIMI TE CREDINS BUZE RRUGE 300€/m2

300 EUR Çmimi me zbritje

Sot 07:47 Garazha, kioska dhe baraka , Tiranë

Tende pushimi per shtepi

600 EUR

Dje 20:50 Garazha, kioska dhe baraka , Tiranë

Jepet me qira kapanon ne Sauk

3 000 EUR / muaj

Dje 18:54 Garazha, kioska dhe baraka , Tiranë

Shitet Garazh / Komuna e Parisit \

19 000 EUR

Dje 16:40 Garazha, kioska dhe baraka , Tiranë

Garazh afer astir

12 000 EUR

Dje 10:41 Garazha, kioska dhe baraka , Tiranë

Garazh Rr kosovareve.

9 000 LEK / muaj

Dje 09:48 Garazha, kioska dhe baraka , Tiranë

Garazh me qepen

14 000 EUR

Dje 09:48 Garazha, kioska dhe baraka , Tiranë

Garazh

45 000 EUR

Dje 08:19 Garazha, kioska dhe baraka , Tiranë

JEPET ME QIRA DYQAN TE “BRRYLI”

800 EUR / muaj

27 Maj 20:11 Garazha, kioska dhe baraka , Tiranë

Jepet objekt 300m2 ×2 me qera

27 Maj 13:55 Garazha, kioska dhe baraka , Tiranë

Magazine kryqezimi i rruges bardhyl !

200 EUR / muaj

27 Maj 11:48 Garazha, kioska dhe baraka , Tiranë

Me QeRA Magazin kapanon 200 m2

500 EUR / muaj

27 Maj 09:37 Garazha, kioska dhe baraka , Tiranë

Qera, Kapanon, Autostrada Tiranë-Durrës

4 500 EUR / muaj

27 Maj 09:37 Garazha, kioska dhe baraka , Tiranë

Shitet, Kapanon, Autostrada Tiranë-Durrës

970 000 EUR

27 Maj 09:31 Garazha, kioska dhe baraka , Tiranë

Shitet garazhi komuna parisit

35 000 EUR

27 Maj 09:10 Garazha, kioska dhe baraka , Tiranë

JEPET ME QERA GODINE BIZNESI

27 Maj 08:55 Garazha, kioska dhe baraka , Tiranë

Okazion 33 poste parkimi

26 Maj 23:58 Garazha, kioska dhe baraka , Tiranë

Garazh

45 000 EUR

26 Maj 21:40 Garazha, kioska dhe baraka , Tiranë

Shitet magazine OKZION

110 000 EUR Çmimi me zbritje

26 Maj 20:06 Garazha, kioska dhe baraka , Tiranë

Shiten Garazhe tek Sheshi Willson

750 000 EUR

26 Maj 18:03 Garazha, kioska dhe baraka , Tiranë

~SHITET POST PARKIMI TE SQUARE 21

30 000 EUR

26 Maj 16:31 Garazha, kioska dhe baraka , Tiranë

@Jepet me qera kapanoni me vendodhje ne Kashar

1 500 EUR / muaj

26 Maj 16:09 Garazha, kioska dhe baraka , Tiranë

Qera, 55 Poste Parkimi, Unaza e Re

2 400 EUR / muaj

26 Maj 14:22 Garazha, kioska dhe baraka , Tiranë

Qera Magazine, Buze Rruge, Rezidenca Future Home

700 EUR / muaj

Shfletoni njoftime për baraka dhe garazha në Tiranë-MerrJep.al


Të kesh një garazh tëndin është një lehtësim i madh në Tiranë. Duke qënë një qytet i madh, njerëzit në Tiranë preferojnë të lëvizin me makina dhe trafiku është gjithmonë i pashmangshëm. Jo vetëm në rrugët kryesore por edhe në lagjet tona gjithmonë është shumë e vështirë të gjejmë një vend parkimi për shkak se makinat përdoren gjerësisht si një mjet transporti i rehatshëm dhe i shpejtë.


Në MerrJep keni pafund reklama për baraka dhe garazha në Tiranë, garazh per shitje në Tiranë dhe garazh me qera dhe sigurisht mund të gjeni të duhurin për makinën tuaj. Mund të kërkoni me filtrat e posaçëm për llojin e kontraktimit, llojin e ndërteses, vendodhjen e saj, çmimin, por jo vetëm. Ju mund të kërkoni edhe me fjalë kyce në search barin e vendosur në krye të faqes dhe ashtu do të keni mundësi të lexoni listën e njoftimeve të personalizuar sipas fjalës kyçe që keni përdorur. Në këtë mënyrë do e keni më të lehtë të gjeni baraka dhe garazha në Tiranë, garazh në shitje Tiranë ose garazh me qera.


Gjej dhe listo baraka dhe garazha në Tiranë


Nëse po kërkoni baraka dhe garazha në Tiranë mund të shfletoni njoftime që postohen çdo ditë në listimet e MerrJep.al për garazha për vetura, garazha të gatshme, garazh në shitje në Tiranë apo garazh me qera, kapanon në shitje. Merr jep është platforma më e madhe online për tregti dhe garazha me qera ose garazh ne shitje Tiranë dhe ju ofron mundësinë të zgjidhni nga njoftimet pafund që listohen çdo ditë. Ndoshta ju keni një garazh për shitje Tiranë dhe ju duhet një platformë me shumë ndjekës që të arrini tek blerësi ose klienti juaj potencial. Në MerrJep keni mundësi të lexoheni nga mijëra vizitorë çdo ditë dhe të kontaktoheni drejtpërdrejt nga blerësi ose qeramarrësi për baraka dhe garazha në Tiranë.Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione