Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Garazha, kioska dhe baraka Të gjitha në Fier

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Garazha, kioska dhe baraka,ose lokacione Fier,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Garazha, kioska dhe baraka | Fier ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

21 Maj 23:45 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Fier

Jepet dyqani me qera !

16 000 LEK / muaj

16 Maj 21:02 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Fier

Kapanon i cmontueshem, Shtylla, Llamarin,

10 000 EUR

09 Maj 23:50 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Fier

DYQAN

19 Pri 13:11 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Fier

Jepet Ambient Bzines me qera

800 LEK / muaj

02 Pri 07:51 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Fier

JEPET MAGAZINE ME QERA

250 LEK / muaj

02 Mar 12:00 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Fier

Kontinier 12 metra

5 000 EUR

25 Shk 19:00 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Fier

Shtepi + dyqan

25 Shk 12:11 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Fier

Jepet me qera !

20 000 LEK

25 Jan 11:30 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Fier

Jepet me qera

30 000 LEK / muaj

17 Dhj 12:42 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Fier

Shitet Qepeni 310x 300 cm

360 LEK

28 Tet 07:37 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Fier

Barang alumini

1 000 EUR

23 Tet 19:53 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Fier

Jepen me qera

23 Tet 19:52 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Fier

Dyqane me qera

18 Tet 22:05 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Fier

Shitet / Jepet me qera

03 Tet 13:59 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Fier

ambient biznesi

350 EUR / muaj

17 Sht 18:11 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Fier

Dyqani jepet me qera!!!

1 000 EUR / muaj

20 Korr 18:34 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Fier

Jepet Dyqan me Qera

30 000 LEK / muaj

01 Maj 19:31 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Fier

Magazin okazion 354m2

75 000 EUR

12 Pri 11:22 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Fier

Jepet me qera

2 EUR / muaj

01 Shk 16:31 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Fier

Dyqan

150 000 EUR Çmimi me zbritje

25 Nën 20:48 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Fier

Objekt i cmontushem per lokal

28 Gush 12:07 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Fier

Ambjent biznesi me Qira

300 EUR / muaj

25 Nën 11:01 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Fier

Magazine Okazion Fier 1150 m2

230 000 EUR

23 Sht 11:14 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Fier

Super OFERTË / OKAZION

125 000 EUR

22 Qer 12:15 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Fier

Super magazin 350m2 Cakran

06 Qer 14:04 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Fier

Jepet me qera Makazina ne fier

500 EUR / muaj

05 Jan 15:14 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Fier

MAGAZINA ME QERA FIER

250 EUR / muaj

04 Nën 15:17 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Fier

Shitet kioska

400 LEK

03 Korr 15:25 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Fier

Shitet magazina kapanoni

1 EUR

02 Korr 11:25 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Fier

Jepet me Qera magazina per te gjitha nevojat..

100 000 LEK / muaj

16 Qer 12:09 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Fier

Kontenier

31 Gush 19:00 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Fier

Shitet dyqani ose jepet me qera.

45 000 EUR

05 Mar 18:22 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Fier

BARAK / GARAZH

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Garazha, kioska dhe baraka në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Garazha, kioska dhe baraka | Fier juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione