Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Garazha, kioska dhe baraka Të gjitha në Elbasan

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Garazha, kioska dhe baraka,ose lokacione Elbasan,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Garazha, kioska dhe baraka | Elbasan ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

13 Maj 00:11 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Elbasan

Shitet lokal taverno

150 EUR

08 Maj 02:55 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Elbasan

ahahah

155 EUR

19 Shk 02:03 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Elbasan

Shitet lokal underground

200 EUR

01 Shk 16:40 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Elbasan

Shitet

1 LEK

20 Jan 19:39 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Elbasan

Shitet magazinë

110 000 EUR

01 Jan 08:41 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Elbasan

Jepet me qera

300 LEK / muaj

20 Dhj 23:40 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Elbasan

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI, ELBASAN

16 000 LEK / muaj

14 Nën 17:24 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Elbasan

Magazine

150 EUR / muaj

07 Tet 14:25 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Elbasan

Shes

1 EUR

04 Tet 22:59 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Elbasan

Shes

1 EUR

04 Tet 22:59 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Elbasan

Shes

1 EUR

02 Tet 19:31 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Elbasan

Me tapi te rregullt

70 000 EUR

24 Sht 09:02 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Elbasan

Jepet ambient me qera ne lagjen 5 Maji

20 000 LEK / muaj

28 Gush 12:32 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Elbasan

Shitet garazh

10 000 EUR

25 Korr 09:55 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Elbasan

OKAZION - JEPET DYQAN ME QERA

18 000 LEK / muaj

23 Qer 23:33 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Elbasan

Jepen ose shiten 2 kamanone

200 000 EUR

20 Pri 13:52 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Elbasan

OKAZION, SHITET GARAZHD

25 000 EUR

02 Dhj 13:26 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Elbasan

Shesim garazha

5 500 EUR

22 Gush 12:02 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Elbasan

JEPET MAGAZINË ME QERA.

1 LEK

21 Maj 10:57 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Elbasan

Zgare

300 LEK

28 Nën 16:48 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Elbasan

Jepet me qera dyqani 30m katrore

17 000 LEK

24 Nën 19:53 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Elbasan

Shitet lokali

49 000 EUR

19 Sht 13:42 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Elbasan

Magazine me qera

15 000 LEK / muaj

21 Pri 00:04 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Elbasan

Lavaman

300 LEK

16 Shk 12:09 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Elbasan

Shitet

350 LEK

08 Shk 23:40 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Elbasan

Shitet

350 EUR

30 Jan 12:34 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Elbasan

Shitet

350 EUR

16 Jan 11:39 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Elbasan

Shitet

350 EUR

30 Dhj 11:28 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Elbasan

Shitet

350 EUR

22 Dhj 10:44 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Elbasan

Shitet

350 EUR

19 Dhj 09:22 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Elbasan

Shitet

350 EUR

08 Dhj 08:29 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Elbasan

Shitet

350 EUR

29 Nën 18:46 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Elbasan

Shitet

350 EUR

08 Nën 11:05 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Elbasan

Shitet

350 LEK

02 Nën 09:49 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Elbasan

Shitet

300 LEK

29 Tet 14:40 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Elbasan

Shitet

300 LEK

26 Tet 12:49 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Elbasan

Shitet

300 LEK

23 Tet 18:09 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Elbasan

Shitet

350 LEK

22 Korr 17:35 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Elbasan

Servis

15 000 LEK / muaj

02 Shk 12:22 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Elbasan

okazion

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Garazha, kioska dhe baraka në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Garazha, kioska dhe baraka | Elbasan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione