Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Smart 2003 - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Smart 2003,kategori,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Smart 2003 Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

09 Qer 00:55 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

Smart ��super gjendje ��❄️AC❄️

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
09 Maj 15:48 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

Smart 600cc benzin 2003 Super Gjendje !! 2200€

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Mar 16:53 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

SHITET SMART VITI 2003 0.7BENXIN

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
31 Jan 13:15 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

Smart nafte 800

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Jan 17:16 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

Smart

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Dhj 21:07 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

autoalbani

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
01 Dhj 06:05 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

Shitet Smart

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Sht 13:05 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

2000 Euro

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
28 Gush 23:22 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

Smart

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
28 Gush 16:16 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Tiranë

TOYOTA COROLA 1.4 benzine

4 900 EUR

15 Qer 15:00 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

Smart for two

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 04:29 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

Smart

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
02 Pri 16:34 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

Okazion Smart FourTwo

2 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
31 Mar 00:27 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

Smart look brabus 600

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
29 Mar 19:03 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

Smart ForTwo

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Mar 01:08 Makina  ·  Renault  ·  Laguna  ·  Tiranë

Okazion Reno LAGUNA 1.9 (nafte)

12 500 LEK Çmimi me zbritje

28 Shk 17:52 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

Shitet Smart

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Dhj 20:17 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

Smart

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
25 Nën 14:56 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

Smart

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Sht 14:15 Makina  ·  Smart  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Smart

2 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Sht 13:49 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

U SHOT FLM MERR JEPPPPPPPP AUDI A 4 BENZIN GAZ STAGG

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Gush 12:39 Makina  ·  Smart  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Shitet

1 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Gush 13:41 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

Shitet Smart gjendje perfekte

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Korr 20:18 Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Tiranë

Makina me qera duke filluar nga 20€/dita

20 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Qer 21:39 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

Smart-2003

1 550 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
12 Qer 11:41 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

Smart fortwo kambio automatike panorama viti 2003

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
10 Qer 18:42 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

Smart-2003

1 550 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
08 Qer 17:19 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

Shitet smart 2003

1 550 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
06 Qer 19:32 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

Smart 2003 okazion

1 550 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
30 Maj 11:27 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

Smart 2003 nafte 2000€ i pa diskutushem

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Maj 23:06 Makina  ·  Lancia  ·  Thesis  ·  Tiranë

Shitet Lancia Thesis

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Maj 11:19 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

Smart 700cc 2003

1 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Maj 12:58 Makina  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Tiranë

Shitet Nissan Micra 1.2 benzin gaz 2003

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 15:43 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

Smart 700cc super gjendje, motorr i ri i nderruar, 2250 euro

2 250 EUR

07 Pri 12:12 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

Smart-2003

1 350 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Pri 16:54 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

Smart-2003

1 450 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
04 Pri 20:06 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

Smart-2003

1 450 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
04 Pri 13:34 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

Smart-2003

1 450 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Pri 11:00 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

Shitet-- Smart

1 450 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Mar 17:18 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

Shitet-- Smart

1 450 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Mar 10:25 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

Shitet-- Smart

1 450 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Mar 18:58 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

Shitet-- Smart

1 450 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Smart 2003 | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione