Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

GOLF 3 PER PJES - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe GOLF 3 PER PJES,kategori,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj GOLF 3 PER PJES Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 13:17 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

Shitet Range Rover Evoque ne super gjendje

18 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:50 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Të tjera  ·  Benelli  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Benelli TNT 1130 Sport Evo

4 500 EUR

Dje 17:14 Dyqan Telefona celular  ·  Samsung  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

Tab A i 2019 75 mije okazion

75 000 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 10:26 Makina  ·  Toyota  ·  Land Crusier  ·  Tiranë

Toyota land cruiser 100 per pjese kembimi

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Qer 16:09 Dyqan Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Tiranë

Tendence watch 6000leke

6 000 LEK

Shitësit të Besuar
10 Qer 16:01 Dyqan Aksesorë dhe Orë  ·  Unisex  ·  Tiranë

Ore Timex e 1978 80 mije te vjetra

80 000 LEK

Shitësit të Besuar
14 Maj 20:35 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  240  ·  Tiranë

Kerkoj w123 per pjes kembimi ose me dokumenta

1 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Maj 21:57 Dyqan Telefona celular  ·  BlackBerry  ·  Curve 9360  ·  Tiranë

Blackberry 9360 35 mije te vjetra

35 000 LEK Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
28 Pri 11:03 Dyqan Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Tiranë

Ore Samsung 5 pro 170 mije

170 000 LEK

Shitësit të Besuar
21 Pri 06:05 Dyqan Të tjera  ·  Tiranë

Gomerdare Kenda origjinale 20€

30 EUR Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
21 Pri 00:35 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Tiranë

Shitet ford kuga automat 2013 2.0tdi tkuqe super gjendje

10 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Mar 21:11 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Xiaomi Redmi  ·  Tiranë

Redmi Note 12 pro 8/256

20 000 LEK

13 Mar 21:58 Makina  ·  Toyota  ·  Land Crusier  ·  Tiranë

Toyota land cruiser 80 për pjes kembimi

Viti: 1997
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Shk 14:05 Makina  ·  Toyota  ·  Land Crusier  ·  Tiranë

Toyota land cruiser 120 per pjese kembimi

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Shk 21:40 Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Hapen per pjes

14 Jan 04:56 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Tiranë

Golf 5 2.5

10 Jan 10:06 Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Shiten Pjes kembimi per volvo s40 v50

03 Dhj 13:24 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Xiaomi Redmi  ·  Tiranë

Redmi note 12 pro 8/256

270 LEK

03 Dhj 13:17 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

lenovo legion 5 2022

1 500 EUR

28 Maj 03:57 Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Jeep wrangler pjes shiten

24 Maj 23:09 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Tiranë

pjese kembimi per te gjitha llojet

100 LEK

05 Nën 13:01 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 63 AMG  ·  Tiranë

2020 Mercedes-Benz C63 AMG

45 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 75 000 - 79 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj GOLF 3 PER PJES | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione